Тролейбусне управління має борг по зарплаті

  • Вівторок, бер. 07 2017
  • Автор 

6 березня про це повідомив в.о. начальника КП «Тролейбусне управління» Володимир Вахній на засіданні постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння  депутатській діяльності, етики та регламенту.

З’ясувалося, що щомісячно на зарплату працівників Тролейбусного управління витрачається 971 тис. грн. За січень працівникам виплатили 684 тис. грн. зарплатні, а 287 тис. грн. заборгували. Борги, за словами начальника управління, виникли через те, що не компенсований проїзд пільговиків.

Також з’ясувалося, що підприємство заробляє на перевезеннях пасажирів 450 тис. грн, ще 600 тис. грн. отримує від іншої діяльності, 821 тис. грн. отримує компенсації за перевезення пільговиків. Точного обліку їх немає, а тому рахують по методиці 1:2, тобто на 1 пасажира, що оплатив проїзд припадає 2 пасажири – пільговика.

При цьому 890 тис. грн. підприємство сплатило за електроенергію.

На підприємстві працює 340 працівників, середня зарплатня 3300 грн.

Також ще повністю не виплачена зарплата за лютий 2017 року. Із 4 закуплених уживаних тролейбусів лише 2 виходить на лінію, коли вийдуть два інших - невідомо. Вартість закупівлі становить 3 млн. грн.

Є й приємна новина. Незабаром будуть оголошувати зупинки у салоні тролейбусу. 

Нагадаємо, з 11 березня проїзд у тролейбусах подорожчає, а також будуть введені в дію проїзні квитки. Щоправда, до сих пір не вказані місця продажу проїзних. 

Прочитано 1736 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео