Оновлену декларацію з податку на прибуток подаємо разом з фінзвітністю

  • Четвер, груд. 08 2016
  • Автор 

Білоцерківська ОДПІ звертає увагу платників, що 19 серпня 2016 року набув чинності наказ Міністерства фінансів від 08.07.2016 р. №585, яким внесено зміни до форми декларації з податку на прибуток підприємств.

Так, змінами до форми податкової декларації передбачено:

- у гр. 2 заголовної частини декларації передбачено поле для уточнення базового податкового періоду - квартальний або річний;

- в основній частині декларації підкориговано порядок розрахунку разового авансового внеску з податку на прибуток у розмірі 2/9 податку, нарахованого за три квартали 2016 року (рядок 26). Цей авансовий внесок підлягає сплаті до 31.12.2016;

- у новій редакції викладено додатки АВ та ЗП до декларації;

- внесено зміни до додатку РІ;

- додаток ПН доповнено новими рядками.

Нагадуємо, що нову форму платники з квартальним звітним періодом повинні були подати за підсумками ІІІ кварталу 2016 року.

Наразі податковими (звітними) періодами для податку на прибуток підприємств є календарні квартал, півріччя, три квартали, рік (хоча більшість платників звітує саме за підсумками року).

Платники податку на прибуток (окрім малих підприємств) разом із декларацією з податку на прибуток повинні подати квартальну фінансову звітність. Тобто Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) — наростаючим підсумком (п. 46.2 ПК, ч. 1 ст. 13 та ст. 14 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 № 996-XIV, НП(С)БО 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності»).

Тож суб’єкти малого підприємництва подають фінзвітність за 2016 рік разом із декларацією з податку на прибуток за цей самий період. А ось платники податку на прибуток, віднесені до категорії середніх та великих підприємств, разом із податковою декларацією з податку на прибуток подають квартальну фінзвітність.

Білоцерківська ОДПІ

Прочитано 1537 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео