За нерозмитнене авто доведеться сплатити 200 тис. грн. штрафу

  • Четвер, лист. 24 2016
  • Автор 

В рамках виконання Плану взаємодії між управлінням боротьби з митними правопорушеннями Київської митниці ДФС та Головним управлінням Національної поліції в Київській області, на шляхопровідній розв’язці дороги сполученням Київ-Харків було зупинено автомобіль «Мазда Protege» під керуванням нашого співвітчизника. В салоні  транспортного засобу на момент зупинки знаходилися батько з сином.

В ході перевірки, згідно з інформацією, наявною в базі  даних, встановлено, що даний транспортний засіб ввезено на митну територію України 3 роки тому громадянином США в митному режимі «тимчасове ввезення до 1 року».

Однин з громадян, що знаходився в автомобілі під час перевірки документів на авто, пояснив, що даний автомобіль придбаний ним у одного з наших співвітчизників майже рік тому, а довіреність на автомобіль він отримав зовсім недавно.

В свою чергу особа, яка виявилася передостаннім власником автомобіля, пояснила, що транспортний засіб був придбаний його батьком у 2015 році у громадянина США, який і ввіз його на територію України три роки тому.

Отже, громадянин США використав транспортний засіб, стосовно якого надано пільги щодо сплати митних платежів, в інших цілях, ніж ті, у зв’язку з якими були надано такі пільги.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ст. 485 Митного Кодексу України (дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати митних платежів чи зменшення їх розміру, а також інші протиправні дії, спрямовані на ухилення від сплати митних платежів). А це – накладення штрафу в розмірі 300% несплаченої суми митних платежів, що в даному випадку становить біля 200 тисяч гривень.

Довірливим особам, які придбали даний автомобіль, навряд чи хтось позаздрить, адже недарма кажуть в народі: «Дешева рибка – погана юшка».

ГУ ДФС у Київській області

Прочитано 1990 раз
Опубліковано в Економіка

Коментарі  

Gromadyanin
0 #1 Gromadyanin 26.11.2016, 21:26
Підари дайте можливість людям ввозити авто без розмитнення

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео