Білоцерківський вантажно-авіаційний комплекс презентував свій план розвитку

  • Понеділок, жовт. 10 2016
  • Автор 

Біла Церква впродовж десятиліть минулого сторіччя по праву вважалась славним містом авіації. Однак, з плином часу та різних історичних подій це звання місто дещо втратило, але не остаточно. Сьогодні комунальне підприємство "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс" виходить на новий виток свого розвитку. Це цілком працездатне, рентабельне та перспективне підприємство. До того ж, є власністю територіальної громади. 

Нині в Україні спостерігається позитивна тенденція з відновлення діяльності аеродромів, які в минулому часто були військовими. Із 35 діючих аеродромів нашої держави злітно-посадкова смуга "Біла Церква" знаходиться в досить гарному стані та має достатньо конкурентні характеристики.

Аби звірити свої плани з громадськістю, КП "БВАК" 6 жовтня організувало зустріч з активом міста та журналістами, щоб в максимально конструктивній та відкритій формі обговорити сучасний стан підприємства та етапи його розвитку. 

Директор КП "БВАК" Сергій Кандауров у своєму вступному слові наголосив, що підприємство має не тільки один із перспективних аеродромів у системі національної оборони, але й володіє промисловим майданчиком, здатним забезпечувати економічні потреби міста і країни. 

"Прибутковість нашого підприємства найбільш якісно характеризує ефективність діяльності КП "БВАК". Ми забезпечуємо стабільне надходження коштів до міського бюджету, і при цьому жодної копійки на утримання підприємства з міської скарбниці ще не просили. Крім того, підприємство забезпечує мешканців міста робочими місцями й стабільною заробітною платою," - зауважив Сергій Миколайович. 

Так, за 8 місяців 2016р. КП "БВАК" перерахувало 674 тис. грн. податків до бюджету Білої Церкви. Щороку ця сума суттєво зростає. Наприклад, у 2011р. податки були сплачені лише у розмірі 366 тис. грн. Різниця відчутна. Разом з тим, очевидним є те, що підприємство спроможне розвиватись і заробляти кошти, ширше використовуючи свій авіаційний профіль, тим самим покращуючи економічний добробут громади міста. 

На прикладі 2015 року Сергій Кандауров окреслив структуру руху грошових коштів, які надходять та витрачаються підприємством. Отримання прибутків КП "БВАК" можливе за рахунок проведення двох основних видів діяльності: надання авіаційних та інших послуг - 60%, та оренда нежитлових приміщень - 40%. Відповідно ці кошти розподіляються на сплату податків - 34%, виплату заробітної плати - 27% та утримання і відновлення об'єктів інфраструктури - 38%.

У 2016 році на аеродромі "Біла Церква" було здійснено 33 зліт-посадок літаків Іл-76 та Ан-12. Це, звичайно, не межа можливостей, але впевнений крок на шляху розвитку комунального підприємства. 

Катерина Головіна, "БВАК"

Прочитано 1353 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео