Електронні сервіси для платників податків

  • П'ятниця, лип. 15 2016
  • Автор 

Нещодавно в Білоцерківській ОДПІ ГУ ДФС у Київській області відбувся семінар-практикум, під час якого начальник управління обслуговування платників Тамара Єнтіс розповіла про електронні сервіси ДФС України, якими платники податків мають можливість скористатися.

ДФС України постійно вдосконалює та збільшує кількість електронних сервісів, головною метою створення яких є забезпечення платників наданням якісних та актуальних послуг. Так, для комфортного звітування на веб-порталі відомства (sfs.gov.ua) розміщені сервіси “Електронна звітність” та “Електронний кабінет платника податків”. Завдяки ним можна сформувати, перевірити та надіслати до ДФС податкову звітність, перевірити розрахунки з бюджетом, дізнатися про терміни сплати податків, а також іншу корисну інформацію. Також працюють сервіси: “Дані Реєстру платників ПДВ”, “Анульована реєстрація платників ПДВ”, “Реєстр платників єдиного податку”, “Акредитований центр сертифікації ключів”, “Інформація про РРО, книги ОРО”, “Митна статистика” .

Оцінити податкові ризики діяльності з вашим партнером по бізнесу, який можливо не є платником ПДВ, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою допоможе сервіс “Дізнайся більше про свого бізнес-партнера”. Отримати консультацію з питань податкового, митного законодавства можна за допомогою “Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу” (ЗІР).

На завершення практикуму, Тамара Анатоліївна відповіла на запитання платників та нагадала, що  платники податків також можуть скористатися електронним сервісом -  «Антикорупційний сервіс «Пульс» – «гаряча» телефонна лінія, за якою по телефону (044)284-00-07 громадяни та суб’єкти господарювання цілодобово мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників органів ДФС, про можливі корупційні дії з їхнього боку, а також проблеми, які виникають під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів та транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України.

Білоцерківська ОДПІ

Прочитано 1640 раз
Опубліковано в Економіка

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео