Економіка — БЦ News
Вівторок, квіт. 09 2024

Триває подача заяв на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу за програмою «Власна справа» у межах проєкту «єРобота».

Четвер, квіт. 04 2024

Головне управління ДПС у Київській області  в рамках триваючої кампанії декларування доходів громадян нагадує, що підстави для нарахування та конкретні суми податкової знижки відображаються платником податку в річній податковій декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація), яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року – ст.166 Податкового кодексу України. 

Понеділок, квіт. 01 2024

1 квітня в Україні вдруге за рік підвищиться мінімальна зарплатня.

П'ятниця, бер. 29 2024

28 березня на 53 сесії депутати внесли зміни до бюджету на 2024 рік, а саме:

Середа, бер. 27 2024

Головне управління ДПС у Київській області в рамках кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2023 році звертає увагу на таке.

Вівторок, бер. 12 2024

Такий висновок зазначено у звіті про періодичне відстеження результативності дії регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тариф на проїзд у міському електричному транспорті». Як правило, після оприлюднення такого звіту міська влада починає розмови, а  то й ухвалює рішення про підвищення вартості проїзду або ж виділення безповоротної фінансової допомоги з міського бюджету.

Сторінка 1 з 137

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео