Дозвілля — БЦ News
Вівторок, квіт. 09 2024

9 квітня на засіданні виконавчого комітету секретар БМР Володимир Вовкотруб вручив премії ім. М.С. Вінграновського лауреатам: колективу студії образотворчого мистецтва «Палітра» та Анастасії Гайдаєнко (премію отримала мати лауреатки). Рішення про присудження премії було ухвалено на попередньому засіданні виконкому.

Середа, лют. 28 2024

Перший проєкт бренду SEGA був тріумфальним. У середині 90-х консоль Mega Drive завоювала мільйони фанатів у різних регіонах світу. Втім, розвинути успіх консольному гіганту тих часів не вдалося. Наступна приставка Saturn була провальною. Перед керівництвом компанії постало завдання розробити новий проєкт, який поверне бренд на топові позиції в індустрії. Для цього була створена команда інженерів під керівництвом Тацуо Ямамото, який працював у IBM. Команда отримала амбіційну назву Blackbelt («Чорний пояс»). Планувалося, що нова консоль буде працювати на базі потужного тоді графічного процесора 3Dfx Voodoo2, однак компанія-виробник змінила власників і почала конфліктувати з SEGA, тому проєкт був закритий. Японці вирішили змінити плани щодо апаратних компонентів нової консолі.

Вівторок, січ. 30 2024

Мистецтво коктейлів постійно еволюціонує, відкриваючи безкраї горизонти смаків. При цьому багато споживачів дотримуються традицій і знаходять задоволення в класичних поєднаннях. Одним із таких є комбінування лікеру, кави та мінеральної води.

Четвер, січ. 25 2024

Конкурс-виставка відбудеться з 21березня по 19 квітня 2024 року. Роботи з вишивки, розпису, писанкарства, різьблення по дереву, лозоплетіння, гончарства, іграшка (обов’язково з елементами народної творчості) тощо приймаються з 11 по 14 березня 2024 року за адресою: м. Біла Церква, пл. Соборна, 4,КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей».

Субота, груд. 09 2023

Функціональність і зручність ноутбука-трансформера важко переоцінити, адже його можна використовувати як планшет або звичайний ПК. Експерти порталу порівняння цін E-Katalog пропонують ознайомитися з цікавими моделями, що мають попит серед українських покупців.  

П'ятниця, лист. 10 2023

Симфонічний оркестр являє собою складний гармонійно укладений механізм, в результаті спільної роботи якого народжується неперевершена музика, що зачаровує багатством і емоційною різнобарвністю. Оркестр має поєднувати в собі різні тембри та добре виділяти виразність й унікальність кожного інструменту, аби в результаті створити чарівну музику, сповнену емоцій для неперевершених спогадів слухачів. Саме тому у складі симфонічного оркестру мають бути різні інструменти, які мають важливе значення для створення багатого звукового розмаїття.

Сторінка 1 з 47

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи подобається вам площа пам'яті загиблих захисників України по вул. Героїв Небесної Сотні?

ні, я не розумію цієї концепції - 66.7%
так, стає все кращою - 0%
коли її нарешті закінчать? - 0%
чому у нас стільки місць вшанування пам'яті захисників України? - 33.3%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео