Вівторок, січ. 25 2022

25 січня внести зміни в рішення виконавчого комітету міської ради від 12 листопада 2021 року №789 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послугу з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ, інших споживачів, релігійних організацій та послугу з постачання гарячої води для потреб бюджетних установ комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа», виклавши пункти 1,2,3,25 та 27 в наступній редакції:

П'ятниця, груд. 17 2021

17 грудня відбулось засідання двадцять третьої сесії Білоцерківської міської ради VІІІ скликання.

П'ятниця, груд. 17 2021

Влада довела країну до енергетичної кризи, яка викликає зростання цін та інфляцію. «Батьківщина» вимагає, аби на останньому пленарному тижні парламент зосередився на питаннях зниження тарифів, захистив інтереси ФОПів і проголосував за ТСК по «Нафтогазу». Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій і груп.

Середа, груд. 15 2021

15 грудня на засіданні виконкому внесли зміни у рішення від 12 листопада 2021 року № 789 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послугу з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ, інших споживачів, релігійних організацій та послугу з постачання гарячої води для потреб бюджетних установ комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа».

Середа, груд. 15 2021

15 грудня на засіданні виконкому БМР ухвалили рішення відключити вічний вогонь на території парку Слави у м. Біла Церква та забезпечення його запалення на пам’ятні дати відповідного року, а саме на такі свята:

Вівторок, груд. 14 2021

Уряд затвердив порядок відшкодування власникам будівель внесків за встановлення будинкових лічильників тепла та води у разі, якщо оператор зовнішніх мереж їх не встановив. Відповідний проєкт постанови було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України. Про це повідомила заступник Міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська.

Сторінка 1 з 80

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задоволені ви ціною на продукти харчування у Білій Церкві?

Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео