"Київоблгаз" обіцяє: споживачі сплачуватимуть менше після перерахунку

  • Понеділок, січ. 05 2015
  • Автор 

На початку 2015 року ПАТ «Київоблгаз» проведе перерахунок вартості спожитого у 2014 році природного газу побутовим споживачам Київської області. Залежно від обсягу газу, використаного впродовж 2014 року, визначиться ціна кубометра на наступний рік. Це дозволить сім`ям, які економніше користувалися газом, сплачувати менше.

У випадку, якщо за результатами перерахунку об’єм використаного газу в 2014 році перевищив межі встановленої цінової категорії, то споживач зобов’язаний впродовж трьох місяців з дати здійснення перерахунку сплатити газопостачальному підприємству різницю його вартості. Відповідно у наступному році ціна природного газу для розрахунку буде вищою. Натомість, якщо після перерахунку зафіксовано зменшення споживання газу впродовж 2014 року, то в таких споживачів різниця у вартості газу залишиться на особовому рахунку і буде зараховуватися у наступних платежах.

Також оприлюднена вартість оплати за підключення до газових мереж в 2015 році.

Так, постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), від 27.11.2014 № 411 «Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газових мереж на 2015 рік» сьогодні офіційно оприлюднена в «Офіційному віснику України» за № 103, ст. 3044.

Постанова набрала чинності з дня її офіційного опублікування.

Ставки плати за стандартне приєднання прийняті на виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо плати за приєднання до мереж суб’єктів природних монополій» та пункту 203 частини третьої статті 4 Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу».

Постановою № 411 встановлено на наступний рік ставки плати за стандартне приєднання до газових мереж для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя окремо для сільської та міської місцевості, з урахуванням типорозміру лічильника газу, що використовується для обліку природного газу замовника, та типу газопровода (підземний, надземний).

Ставки плати за стандартне приєднання розраховані відповідно до Порядку розрахунку плати за приєднання об’єктів замовника до газових мереж, затвердженого постановою НКРЕ від 31.01.2013 № 77.

Постанова № 411 зареєстрована у Міністерстві юстиції України 17.12.2014 за № 1615/26392.

За матеріалами КОДА

Прочитано 2822 раз
Опубліковано в ЖКГ
Теги

Коментарі  

Николай
+1 #1 Николай 30.01.2015, 19:11
Киевобл газ - мерзк ая контора принадлежащая олигарху. Каждый год против ее начальства возбуждают уголовные дела за разворовывание денег абонентов, а новое начальство все повышает тарифы, чтобы было что воровать дальше.
Natali
+1 #2 Natali 02.02.2015, 09:21
Цитую Николай:
Киевобл газ - мерзк ая контора принадлежащая олигарху. Каждый год против ее начальства возбуждают уголовные дела за разворовывание денег абонентов, а новое начальство все повышает тарифы, чтобы было что воровать дальше.

Зато у белоцерковских газовиков с юмором все в порядке http://uaboard.eu.pn/. Непонятно чей прикол, но надеюсь все-таки когда-нибудь родят нормальный сайт, чтобы из-за каждой безделицы у них под кабинетами не париться.

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задоволені ви ціною на продукти харчування у Білій Церкві?

ні, грошей не вистачає - 54.5%
так, цілком задоволений - 0%
стараюся купляти на розпродажах, оптових ринках - 9.1%
не слідкую за цінами - 36.4%

Всього голосів: 11
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео