Проїзд на Заріччі відкрито

  • Вівторок, груд. 02 2014
  • Автор 

27 листопада на позачерговому засіданні виконавчого комітету ухвалили рішення про організацію дорожнього руху на вулицях Заріччя.

Як відомо, виконком Білоцерківської міської ради ухвалив рішення з 10 вересня 2014 року до 30 листопада 2014 року тимчасово обмежити рух по вулицях Колгоспна, Професора Голуба, Таращанська в місті Біла Церква на час проведення робіт з реконструкції дороги по вулиці Таращанській. Дорогу відремонтували, то ж рух довелося відкрити.

«Тимчасово, з 01 грудня 2014 року організувати дорожній рух в односторонньому напрямку із встановленням відповідних дорожніх знаків, по вулицях Колгоспна, Професора Голуба, Таращанська, (від перехрестя вул. Колгоспна з вул. Ставищанська до перехрестя вул. Таращанська з вул. Заярська) та вулиці 2-Піщана (від перехрестя вул. 2-а Піщана з вул. Ставищанська до перехрестя вул. 2-а Піщана з вул. Таращанська) в м. Біла Церква», - говориться у рішенні виконкому.

Тобто, на масив Піщаний треба буде їхати по вул. Колгоспна, а в зворотньом напрямку - по вул. 2-а Піщана.

 Також члени виконкому рекомендували відділенню ДАІ Білоцерківського міського відділу Головного управління  МВС України в Київській області забезпечити контроль за виконанням вимог технічних засобів організації дорожнього руху відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху.

Нагадаємо, мешканці Заріччя були категорично проти того, аби після ремонту дорожнього полотна, знову дозволити рух вантажівкам, які ці вулиці руйнують, як власне і помешкання самих жителів Заріччя. Про це неодноразово писав БЦ News. Начальник управління ЖКГ Олександр Ореховський повідомив, що по цим вулицям додатково поставлять обмежувальні знаки, аби їздити по ним дозволялося лише транспорту до 12 т. 

Аби зменшити потік вантажівок, хоча б у перспективі, через масив Заріччя, міська влада ухвалила два рішення. По-перше, будуть будувати тимчасову об'їздну дорогу. По-друге, на на засіданні виконкому 25 листопада ухвалили рішення про проектування 3-ї Піщаної вулиці та будівництва там дороги. Вона пройде за цвинтарем, від вул. Дружби до розв'язки між вулицями Таращанська та Заярська. Правда, для цього ще треба буде вирішити питання викупу земельних ділянок у власників для спорудження цієї вулиці. 

Прочитано 2677 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задоволені ви ціною на продукти харчування у Білій Церкві?

ні, грошей не вистачає - 54.5%
так, цілком задоволений - 0%
стараюся купляти на розпродажах, оптових ринках - 9.1%
не слідкую за цінами - 36.4%

Всього голосів: 11
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео