Коли оживе "Лісова казка"?

  • Вівторок, жовт. 21 2014
  • Автор 

Діти приходять у цей світ, аби бути щасливими. А основне завдання суспільства – зробити все, щоб вони мали можливість всебічно розвиватися і були повсякчас оточені нашою турботою. Особливу увагу цим питанням приділяють і в Білій Церкві. Зокрема, минулого тижня за участю міського голови В. Савчука, його заступника М. Антонюка, начальника відділу у справах сім’ї та молоді О. Литвинчука, депутатів К. Бугайчука, Г. Дикого, А. Короля, О. Кучер, О. Ліневича, В. Маршалка, Я. Мицюка, С. Підпалого, В. Титаренка, Я. Яременка, засобів масової інформації відбулася робоча поїздка в дитячий оздоровчий табір „Лісова казка”, що у Володарському районі. Як відомо, останнім часом, через відсутність фінансування, він взагалі не функціонує, а згодом може й зовсім перетворитися на руїну.

"Основна мета цієї поїздки, зазначив Василь Петрович, – показати громадськості, в якому стані знаходиться заклад, і, зрештою, вирішити, як з ним діяти далі. І робити це треба вже зараз, аби за зимовий період оформити відповідні документи й розпочати ремонти. Безперечно, „Лісова казка” мусить залишитися у власності міста, не повинен змінюватися і профіль табору, переконаний міський голова. Тому серед варіантів виходу із ситуації є здача його в оренду, концесію тощо, оскільки коштів на реконструкцію немає ні в міському бюджеті, ні в обласному, ні в державному. Ми знаємо, що декілька років тому вже був інвестор, але на хвилі виборів співпраця з ним так і не налагодилася".

В. Савчук спростував й чутки про те, що цьогоріч тут відпочивали близько 400 дітей. Це не може бути правдою. Вже 2 роки табір не працює, в таких умовах діти просто не можуть перебувати.

„Лісова казка” й справді зустріла нас зовсім не по-казковому: зарослі травою клумби й доріжки, обшарпані будівлі, які світять порожніми вікнами та облупленими стінами, танцювальний зал без підлоги, а чудова спортзона на березі річки взагалі губиться серед кущів і заростей... А ще колись тут відпочивала галаслива дітвора й за зміну в таборі оздоровлювали близько 640 осіб, в тому числі й дітей соціально незахищених категорій. Тепер же заклад став пусткою серед лісу, а всі його жахіття ніби приховує опале жовте листя...

Декілька років тому міська влада дещо намагалася відродити це місце для дітей. Так, було зроблено косметичні ремонти в одному з корпусів, завезено певне устаткування, в тому числі й в їдальню, налагоджено водопостачання та ін. Оскільки ж заклад не опалюється взимку, все це прийшло в непридатність і ситуація дедалі погіршується.

Для  того, щоб у „Лісовій казці” знову лунав дитячий сміх, необхідні близько 30-ти мільйонів гривень, а ще єдино вірне рішення депутатів міської ради. Найближчими днями, наголосив В. Савчук, він збере їх для більш ретельного обговорення цього питання.

Юлія Штонда, "Громадська думка"

Прочитано 3513 раз
Опубліковано в ЖКГ
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задоволені ви ціною на продукти харчування у Білій Церкві?

ні, грошей не вистачає - 54.5%
так, цілком задоволений - 0%
стараюся купляти на розпродажах, оптових ринках - 9.1%
не слідкую за цінами - 36.4%

Всього голосів: 11
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео