Незаконна реклама заполонила Білу Церкву

  • Середа, вер. 17 2014
  • Автор 

Білу Церкву заполонила рекламна пошесть. На електричних стовпах окрім оголошень про купівлю волосся, викуп автомобілів, видачі кредитів, почала з’являтися реклама благодійних концертів, кошти від яких підуть на допомогу бійцям АТО. БЦ News спробували з’ясувати, чому, всупереч Кодексу України про адміністративні порушення, подібні оголошення знову плюндрують обличчя міста.

Як відомо, в 2010 році були внесені зміни до 152 ст. Кодексу України про адміністративні порушення, згідно яким штраф за самовільне розклеювання рекламних оголошень у недозволених місцях складає від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів громадян (340 - 1360 грн) для фізичних осіб. Якщо ж незаконною рекламою займаються посадові особи, або підприємці, штраф складатиме від 850 до 1700 грн.

Після чого наші зупинки очистились від рекламного бруду. І якщо фізичні особи тепер не наважаються порушувати закон, то юридичні його ігнорують. В Інспекції з благоустрою міста Біла Церква кажуть, що не встигають боротися з усіма порушниками. Найбільше оголошень стосується купівлі волосся, видачі кредитів, викупу автомобілів. Останнім часом додалися політично-гастрольні афіші. Зокрема, перед своїм приїздом в Білу Церкву  на стовпах майорів «свободівець» Олег Тягнибок, а нині - на очі кореспондента БЦ News потрапила одна афіша благодійного концерту, який організовував міський депутат Олександр Ліневич, і з добрий десяток афіш нового, теж благодійного концерту, який пройде в ПК «Росава» незабаром за участі гурту «Гайдамаки», «Друга ріка» та ін.

rekl-1

По вул. Гординського

rekl-l

по вул. Л. Курбаса

«Коли б не подзвонили до власників оголошень, вони всі кажуть одне й теж: ми не розклеювали. Ті, хто видає кредити і викупляє авто, кажуть, що то звичайні громадяни взяли оголошення в їх офісі і, мабуть, самі приклеїли. Організатори благодійних концертів, кажуть, що вони попросили волонтерів розповсюдити по місту оголошення, а ті взяли і самовільно розклеїли по стовпам. Ми звертаємось до міліції, але приходить відповідь, що в разі встановлення особи, яка розклеювала оголошення, нам повідомлять додатково. Поки що не повідомляли. Я не розумію, чому не можна подзвонити по вказаному в рекламі телефону і встановити цю особу відразу? Ми ж не маємо по закону права затримувати громадян, навіть якщо видзвонимо їх самі. Цим й користуються недобросовісні громадяни і фірми. А оштрафувати можемо лише тоді, коли спіймали за розклеюванням», - каже керівник Інспекції з благоустрою Віктор Ілляшенко.

kol

Таку колекцію зібрала Інспекція з благоустрою м. Біла Церква

БЦ News звернувся за коментарем до Олександра Ліневича: «Я розміщував оголошення згідно вимог чинного законодавства, тобто через «Міськрекламу», але для швидшого поширення інформації вдався до допомоги волонтерів. Ну як я можу проконтролювали кожного з них, правильно він повісив рекламу чи ні? Я всіх попереджав, що роздавати афіші можна лише в пристосованих місцях».

Другий концерт, що пройде в БК «Росава», організовує Казенне підприємство «Державний концертно-гастрольний центр України». З його представницею Ольгою, яка не побажала називати свого прізвища, керівник Інспекції з благоустрою Віктор Ілляшенко зв’язався в присутності кореспондента БЦ News. Пані запевнила, що не знає про таку проблему, вона передала афіші через волонтерів і домовилася з ними про розповсюдження в місті, а також довго розповідала про те, як конче необхідні гроші для бійців АТО.

То ж маємо, те що маємо. І, можливо, серед білоцерківців теж знайдеться волонтери, які просто зірвуть незаконно розміщенні оголошення, що траплятимуться їм по дорозі?

Прочитано 4127 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задоволені ви ціною на продукти харчування у Білій Церкві?

ні, грошей не вистачає - 54.5%
так, цілком задоволений - 0%
стараюся купляти на розпродажах, оптових ринках - 9.1%
не слідкую за цінами - 36.4%

Всього голосів: 11
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео