Українці власними коштами заплатять за те, що росіяни обстрілювали енергосистему взимку

  • П'ятниця, черв. 02 2023
  • Автор 

Постановою Кабінету Міністрів України №544 від 30.05.2023р. встановлена фіксована ціна на електроенергію для населення з 1 червня по 31 грудня 2023 року, яка є єдиною для всіх споживачів незалежно від обсягів споживання: 2,64 грн/кВт∙год на весь обсяг споживання. 

При цьому продовжують діяти тарифні коефіцієнти (двозонні, тризонні) для споживачів, у яких встановлені багатозонні лічильники. Постанова КМУ не скасовує пільговий нічний тариф, який складає 0,5 (тобто 1,32 грн за кВт-год) від денного і діє з 23 години до 7 години ранку.

До цього побутові споживачі, які використовували на місяць менше 250 кВт-год, платили 1,44 грн за кВт-год, хто більше – 1,68 грн за кВт-год.

Ціна для юридичних осіб, яка включає вартість електроенергії, ПДВ, тариф на розподіл, передавання, диспетчеризацію та постачання, перевищує 6 грн за кВт-год.

Міністр енергетики України Герман Галущенко пояснив, що причина зростання вартості світла єдина – це обстріли енергосистеми минулої зими та необхідність готуватись до нового опалювального сезону.

Прочитано 233 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи варто у війні робити алейки?

так, гарне буде місто - 0%
ні, такі витрати недоречні - 16.7%
краще направити ці гроші військовим - 83.3%
мені все одно - 0%

Всього голосів: 6
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео