Уряд запровадив уніфіковані правила надання послуг з поводження з побутовими відходами

  • П'ятниця, жовт. 29 2021
  • Автор 

Встановлено чіткий механізм надання суб’єктами господарювання послуг з поводження з побутовими відходами у населених пунктах. А також спрощено механізм укладання договорів на надання відповідних послуг зі споживачами. Відповідне рішення було прийнято сьогодні під час засідання Уряду.

«Внесення змін до постанови забезпечить запровадження уніфікованих правил надання послуг з поводження з побутовими відходами. Йдеться, зокрема, про введення типового індивідуального договору, який є публічним договором приєднання», – зауважила заступник міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська.

Зазначимо, прийняття проекту постанови забезпечить приведення Правил та типових договорів надання послуг з поводження з побутовими відходами у відповідність до чинного законодавства. Також це дасть можливість співвласникам багатоквартирного будинку, які не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір, та власникам індивідуальних (садибних) житлових будинків укласти індивідуальний договір про надання послуги з поводження з побутовими відходами, що є публічним договором приєднання.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що Урядом розроблено План заходів, спрямований на розв’язання проблемних питань у сфері ЖКГ та затверджено Методику визначення заборгованості з різниці в тарифах.

Урядовий портал

Прочитано 1786 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи варто у війні робити алейки?

так, гарне буде місто - 0%
ні, такі витрати недоречні - 16.7%
краще направити ці гроші військовим - 83.3%
мені все одно - 0%

Всього голосів: 6
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео