1 млн грн депутати виділили на закупівлю сміттєвих баків

  • Четвер, бер. 04 2021
  • Автор 

Таке рішення було прийнято на 10 сесії БМР 25 лютого 2021 року. Депутати вирішили, що для міста та довколишніх сіл, що увійшли в Білоцерківську територіальну громаду, потрібно закупити нові контейнери по ціні 10 тис грн за штуку.

Всього таких баків планується закупити 100 штук. На це витратять 1 млн грн бюджетних коштів. А сміття, як відомо, з них буде збирати ПрАТ КАТП-1028, 60,34% акцій якого належать родичам міського голови Геннадія Дикого (решта акцій належить місту). 

Варто додати, що контейнери раніше закуповувалися як за гроші громади, так і за кошти приватного підприємства. За словами екс-заступника міського голови Валерія Гнатюка, у 2006 році перші сто контейнерів для роздільного сміття були закуплені за кошти місцевого бюджету, решту 1000 закупило підприємство за свої кошти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КАТП-1028 оголосило про намір збільшити тарифи на вивіз сміття

Тож виявляється підприємство цілком самостійно може закуповувати контейнери. Чому ж місто знову бере на себе ці витрати?

Можливо, підприємство сплатило чималі дивіденти в бюджет міста? На сайті КАТП-1028 є лише інформація про те, що за 2018 рік підприємство затвердило розмір дивідендів акціонерам за 2018 pік на загальну суму 275,0 тис.грн. Про те, скільки ж місто отримало дивідендів по своїм акціям, на сайті БМР не повідомлялося. 

 

Прочитано 490 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи варто витрачати понад 50 млн грн з бюджету на алеї у 2021 році?

Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео