Чому на масиві Леваневського погіршилася якість опалення?

  • Четвер, лист. 22 2018
  • Автор 

Доводимо до Вашого відома, що станом на 08:00 годину 22.11.2018 року температура теплоносія від ПРАТ «Білоцерківська ТЕЦ» складає в подаючому трубопроводі до масиву Леваневського +55 градусів. При цьому температура теплоносія, який зайде у житлові будинки, буде складати приблизно +50 градусів.

Відповідно до температурного графіку при t зовнішнього повітря  мінус 2 градуса температура теплоносія, який подає виробник тепла на житловий масив, повинна складати +65 градусів.  Тобто відхилення від нормативної температури – більше 10 градусів.

Наразі питання знаходиться на контролі у керівництва міста і КП БМР «БЦТМ». Найближчим часом ситуація має стабілізуватись.

Звертаємо Вашу увагу, що нарахування за послуги централізованого теплопостачання мешканцям будинків, обладнаних будинковими приладами обліку теплової енергії, буде проводитись відповідно до показників вузлів обліку за фактично отриману теплову енергію. 

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Просимо всіх споживачів вчасно проводити оплату за отримані послуги теплопостачання та погасити борги за тепло для послідуючого врегулювання фінансових відносин з виробником теплової енергії ПРАТ «Білоцерківська ТЕЦ» та постачальниками природного газу.

З повагою

адміністрація КП БМР «Білоцерківтепломережа»

Прочитано 2200 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задоволені ви ціною на продукти харчування у Білій Церкві?

ні, грошей не вистачає - 54.5%
так, цілком задоволений - 0%
стараюся купляти на розпродажах, оптових ринках - 9.1%
не слідкую за цінами - 36.4%

Всього голосів: 11
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео