До 1 вересня подайте заяву на монетизацію субсидій

  • Понеділок, лип. 30 2018
  • Автор 

Лише місяць залишився до закінчення прийому заяв на отримання коштів у вигляді одноразової виплати - за зекономлені під час опалювального сезону субсидії за опалення (газове або електричне).

Мешканцям Білої Церкви варто поквапитися, аби їм виплатили компенсацію. Зауважимо, що її отримання не впливає на подальше призначення субсидії в наступному році. На підставі особистої заяви, поданої до 1 вересня 2018 року,управлінням соціального захисту населення Білоцерківської міської ради, частину невикористаної субсидії буде виплачено на особовий рахунок в банківській установі. Нині заяви подали понад 30% отримувачів субсидій. Загальна сума коштів, яка підлягає монетизації субсидіантамміста становить понад 2,9 мільйонів гривень.

Заяву з реквізитами банківського рахунку можна подати в місцях прийому документів для призначення субсидій, а саме:

  • в «єдиній приймальні громадян» управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, пров. Ковальський, буд.14 (дні та години прийому: понеділок-п’ятниця з 8.30 год.до 17.00 год.);
  • в приймально-консультаційних пунктах, розташованих в житлово-експлуатаційних конторах містаБілаЦерква за адресами:

- вул. Підвальна, 28 (приміщення КПБМР «Житлово-експлуатаційна контора № 1», дні та години прийому: понеділок-четвер з 8.00 год. до 17.00 год., п’ятниця з 8.00 год. до 13.00 год.);

- вул. Леваневського, 34 (приміщення КПБМР «Житлово-експлуатаційна контора № 7» дні та години прийому: понеділок-четвер з 8.00 год. до 17.00 год., п’ятниця з 8.00 год.до 13.00 год.).

Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради 

Прочитано 4582 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео