Міська влада просить не білити дерева та бордюри

  • Четвер, квіт. 12 2018
  • Автор 

12 квітня відбулося засідання штабу з благоустрою, на якому були розглянуті питання щодо ходу організації проведення весняного двомісячника санітарної очистки, озеленення та благоустрою міста.

Як відомо, згідно із рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, з 19 березня розпочато двомісячник санітарної очистки, озеленення і благоустрою м.Біла Церква, який триватиме до 18 травня 2018 року. Встановлено єдиний санітарний день – четвер кожного тижня. Загальноміська толока буде проведена 21 квітня.

Наразі в місті проводяться роботи щодо приведення в належний санітарно-технічний стан вуличної мережі, а саме підняття після зими соляно-піщаної суміші; незабаром буде розпочато ремонт дорожнього покриття на тих ділянках, де є першочергова потреба. Насамперед ремонтуватимуть ті дороги, по яким буде здійснюватися об’їзд транспорту під час проведення капітального ремонту шляхопроводу по Сквирському шосе (вул. І.Мазепи, Першотравнева, Вокзальна, Офіцерська та ін.) 

Начальник  відділу охорони навколишнього природного середовища ДЖКГ Тетяна Гапонова поінформувала про  проведення 17 та 18 квітня ц.р., в рамках відзначення Дня довкілля,  акції «Чистий берег», під час якої студенти та учні міських навчальних закладів упорядковуватимуть  прибережні зони р. Рось

Під час наради заступник директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради Альона Колотницька поінформувала присутніх про сторінку «Весняна толока’18» на сайті ДЖКГ (http://www.bc-ujkg.org.ua/vesnyana-toloka-18/), на якій є всі дані щодо проведення двомісячника, позначені території, які закріплені за підприємствами та як відбувається прибирання. Також та сторінці є можливість всім бажаючим подати заявку на участь у прибиранні територій, які ні за ким не закріплені. Департамент ЖКГ організує необхідний інвентар та інші засоби. Довідки за телефонами: 068-488-82-50 та 067-310-77-55

ДЖКГ також нагадує, що побілка вапном декоративних дерев, бордюрів та стовпів заборонена (Наказ Мінбуд України "Про затвердження Правил Утримання зелених насаджень у населених пунктах України" 10.04.2006 № 105). 

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

Прочитано 4057 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео