Дорога наша "Муніципальна варта"

  • Четвер, лют. 22 2018
  • Автор 

22 лютого на 47 сесії Білоцерківської міської ради депутати ухвалили два фінансових рішення щодо новоствореного КП "Муніципальна варта".

КП "Муніципальна варта" було створено у грудні 2017 року для забезпечення охорони публічного порядку на території міста у взаємодії з підрозділами Національної поліції, забезпечення безпеки дорожнього руху та боротьбі з дитячою бездоглядністю і правопорушеннями неповнолітніх, забезпечення виконання рішень міської ради і виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, захисту майна, забезпечення прав і законних інтересів суб’єктів господарювання та фізичних осіб, органів державної влади та місцевого самоврядування, формування у мешканців міста активної громадської позиції щодо збереження довкілля тощо.

Наразі є лише один кандидат, який претендує на посаду керівника "Муніципальна варта". Це - Возненко Сергій Григорович, екс-начальник Білоцерківського відділу поліції ГУНП в Київській області.

Громадські активісти Білої Церкви відразу виступали проти створення такого підприємства, як "Муніципальна варта"  та подали до суду. Перше засідання суду відбулося 15 лютого, а у березні відбудеться друге засідання. Головна суть претензії: формування діє незаконно, адже проект Закону України "Про муніципальну варту" розглянуто у Верховній Раді України лише у першому читанні. Таким чином, на підставі якого нормативного акту працюватимуть муніципальні вартові? 

Незважаючи на це, депутати підтримали рішення про створення такого підприємства, виділивши на його функціонування 5 млн. грн. А на сесії 22 лютого виділили ще 700 тис. грн безповоротної фінансової допомоги з міського бюджету для того, аби підприємство розпочало працювати. Також дозволили придбати два автомобіля "Рено" на суму не більше 1, 1 млн. грн. для виконання службових обов'язків.

Ці рішення приймаються на фоні того, що у Білій Церкві оголошено про набір 190 патрульних поліцейських, які так само слідкуватимуть за правопорядком у місті, проте діятимуть на підставі чіткої законодавчої бази та за державні кошти. 

Виникає питання: міський бюджет Білої Церкви настільки великий, що більше немає на що витрати гроші, окрім як на дублювання функції патрульних?

Прочитано 4593 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи варто у війні робити алейки?

так, гарне буде місто - 0%
ні, такі витрати недоречні - 16.7%
краще направити ці гроші військовим - 83.3%
мені все одно - 0%

Всього голосів: 6
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео