Кооперативи та ОСББ не скористалися фінансовою підтримкою міського бюджету

  • Середа, груд. 13 2017
  • Автор 

На 41 позачерговій сесії Білоцерківської міської ради депутати внесли зміни до бюджету, зокрема зменшили видатки Департаменту житлово-комунального господарства у сумі 1, 1 млн. грн.

Ці кошти закладалися на підтримку ОСББ та кооперативів, індивідуальних житлових будинків. Проте, як зазначила начальник фінансового управління Світлана Терещук, ніхто з представників цих форм організації управління будинком не звернувся за допомогою. Тож кошти направлять на інші цілі. 

Можна лише констатувати, що спрівпраця міської влади та ОСББ і ЖБК дає збій, раз ніхто з жителів не захотів скористатися можливістю отримати компенсацію відсотків по кредитам, які можна взяти на енергозберігаючі заходи у будинках. Чи немає чіткого пояснення, як діє механізм, чи немає чиновників, які можуть допомогти порахувати головам кооперативів та ОСББ фінансову частина отримання кредиту, чи просто люди не довіряють владі, наразі невідомо.

У місті створено відділ енергоефективності на початку 2017 року. Проте жодного звіту його роботи ще не було. Чи займається цей відділ роз'ясненням серед населення питання отримання "теплих кредитів", чи це не його функції? Питань більше, ніж відповідей. 

Прочитано 728 раз
Опубліковано в ЖКГ

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи цінуєте ви те, що Україна - незалежна держава?

так, ціную - 66.7%
ні, при Союзі було краще - 8.3%
мені все одно - 8.3%
в Україні нема що робити, планую виїхати за кордон - 16.7%
реалізував в незалежній Україні багато своїх планів - 0%

Всього голосів: 24
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео