Кооперативи та ОСББ не скористалися фінансовою підтримкою міського бюджету

  • Середа, груд. 13 2017
  • Автор 

На 41 позачерговій сесії Білоцерківської міської ради депутати внесли зміни до бюджету, зокрема зменшили видатки Департаменту житлово-комунального господарства у сумі 1, 1 млн. грн.

Ці кошти закладалися на підтримку ОСББ та кооперативів, індивідуальних житлових будинків. Проте, як зазначила начальник фінансового управління Світлана Терещук, ніхто з представників цих форм організації управління будинком не звернувся за допомогою. Тож кошти направлять на інші цілі. 

Можна лише констатувати, що спрівпраця міської влади та ОСББ і ЖБК дає збій, раз ніхто з жителів не захотів скористатися можливістю отримати компенсацію відсотків по кредитам, які можна взяти на енергозберігаючі заходи у будинках. Чи немає чіткого пояснення, як діє механізм, чи немає чиновників, які можуть допомогти порахувати головам кооперативів та ОСББ фінансову частина отримання кредиту, чи просто люди не довіряють владі, наразі невідомо.

У місті створено відділ енергоефективності на початку 2017 року. Проте жодного звіту його роботи ще не було. Чи займається цей відділ роз'ясненням серед населення питання отримання "теплих кредитів", чи це не його функції? Питань більше, ніж відповідей. 

Прочитано 1844 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео