"Тепломережі" знову надали фінансову допомогу

  • Середа, груд. 13 2017
  • Автор 

На 41 позачерговій сесії Білоцерківської міської ради депутати ухвалили зміни до бюджету міста. Зокрема, надали фінансову допомогу КП "Білоцерківтепломережа", ЖЕК-6 та ЖЕК-7.

Зокрема, збільшили видатки Департаменту ЖКГ у розмірі 2 421 308 грн. відповідно до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до статутних фондів комунальних підприємств міської ради на 2017 р. та прогнозу на 2018-2021 р.

Зокрема, для надання фінансової підтримки КП БМР «Білоцерківтепломережа» виділено 2 млн грн., КП БМР "ЖЕК-6" – 396 700 грн., КП БМР "ЖЕК-7" – 24 608 грн.

Нагадаємо, нещодавно КП "Білоцерківтепломережа" отримала 6 млн. грн. безповоротної фінансової допомоги від міського бюджету.

Варто зазначити, що саме за рахунок економії за спожиті енергоносії цим же рішенням зменшено видатки управлінню освіти і науки на суму 2 млн. грн, управлінню охорони здоров'я на 750 тис. грн, відділу фізичної культури та спорту на 100 тис. грн. Міський голова Геннадій Дикий обіцяв, що всі зекономлені кошти лишаються в галузі на розвиток. Проте не так сталося, як обіцялося...Який у такому випадку стимул економити мають міські відділи, управління, комунальні заклади? 

Прочитано 1070 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи підтримаєте ви кандидата, який агітує безкоштовними розвагами, концертами, пивом?

так, мені такі подобаються - 100%
ні, це підкуп виборців - 0%
концерти хай будуть, але голосую розумом - 0%
а де це таке було в нашому місті - 0%
всі однакові - 0%

Всього голосів: 1
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео