"Тепломережі" знову надали фінансову допомогу

  • Середа, груд. 13 2017
  • Автор 

На 41 позачерговій сесії Білоцерківської міської ради депутати ухвалили зміни до бюджету міста. Зокрема, надали фінансову допомогу КП "Білоцерківтепломережа", ЖЕК-6 та ЖЕК-7.

Зокрема, збільшили видатки Департаменту ЖКГ у розмірі 2 421 308 грн. відповідно до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до статутних фондів комунальних підприємств міської ради на 2017 р. та прогнозу на 2018-2021 р.

Зокрема, для надання фінансової підтримки КП БМР «Білоцерківтепломережа» виділено 2 млн грн., КП БМР "ЖЕК-6" – 396 700 грн., КП БМР "ЖЕК-7" – 24 608 грн.

Нагадаємо, нещодавно КП "Білоцерківтепломережа" отримала 6 млн. грн. безповоротної фінансової допомоги від міського бюджету.

Варто зазначити, що саме за рахунок економії за спожиті енергоносії цим же рішенням зменшено видатки управлінню освіти і науки на суму 2 млн. грн, управлінню охорони здоров'я на 750 тис. грн, відділу фізичної культури та спорту на 100 тис. грн. Міський голова Геннадій Дикий обіцяв, що всі зекономлені кошти лишаються в галузі на розвиток. Проте не так сталося, як обіцялося...Який у такому випадку стимул економити мають міські відділи, управління, комунальні заклади? 

Прочитано 662 раз
Опубліковано в ЖКГ

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Геннадій Дикий:половина терміну у владі

бачу зміни на краще - 42.1%
спершу починав добре, а зараз гірше - 7.9%
не бачу ніяких змін - 13.2%
робить багато, але не те, що треба у першу чергу - 34.2%
а хто це такий? - 2.6%

Всього голосів: 38
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео