Кількість боржників за комунальні послуги зменшилася на 72%

  • Понеділок, серп. 07 2017
  • Автор 

Управління соціального захисту населення БМР спільно з організаціями - надавачами послуг провело роз'яснювальну роботу щодо погашення отримувачами субсидій заборгованості. Як наслідок кількість боржників зменшилась на 72% ( з 34 тис. до 9,5 тис.).

Управління соцзахисту нагадує: якщо протягом 2-х місяців з дати інформування громадянин документально підтвердив оплату заборгованості або укладання договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії ( з травня 2017 р. ), в іншому випадку – з місяця , в якому громадянин підтвердив оплату або укладання договору. При цьому субсидія буде призначатись на підставі поданої заяви про призначення житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Документи можна подати  до «єдиної приймальні громадян» управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, пров. Ковальський, 14 (графік роботи: понеділок-п’ятниця - з 8.30 год. до 19.00 год.) або  приймально-консультаційних пунктах, розташованих в ЖЕКах міста за адресами:

 - вул. Підвальна,28 (приміщення  КПБМР «Житлово-експлуатаційна контора № 1);

- вул. Леваневського,34 (приміщення  КПБМР «Житлово-експлуатаційна контора № 7).

Графік роботи приймально-консультаційних пунктів: понеділок-п’ятниця з 8.00 год. до 17.00 год., тел. для довідок 39-05-13,  5-33-25.

Прочитано 1787 раз
Опубліковано в ЖКГ
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задоволені ви ціною на продукти харчування у Білій Церкві?

ні, грошей не вистачає - 54.5%
так, цілком задоволений - 0%
стараюся купляти на розпродажах, оптових ринках - 9.1%
не слідкую за цінами - 36.4%

Всього голосів: 11
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео