У річці Рось критично впав рівень води

  • Четвер, лип. 20 2017
  • Автор 

19 липня міський голова Геннадій Дикий спільно з начальником управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Юрієм Кузнєцовим відвідали Білоцерківське верхнє водосховище. Останнім часом спостерігається постійне зниження рівня води водосховища, з якого здійснюється водозабір для забезпечення водопостачання міста Біла Церква.

Заступник начальника цеху водоочисних споруд ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» Олена Хоменко зазначила: «Рівень води у водосховищі вже впав на 24 см і продовжує щодня падати на 1 см. До водозабірних вікон залишилось близько 1м. Крім того, якість забірної води різко погіршилася за останній період, що значно ускладнює її очищення. Причиною такої ситуації стала низка чинників, а саме: температурні умови, недостатня кількість опадів, інтенсивний розвиток синьо-зелених водоростей, а також недотримання встановленого режиму експлуатації водосховищ вище по течії».

Під час зустрічі присутні обговорили ризики подальшого пониження рівня води у водосховищі та спрогнозували можливі наслідки у разі погіршення ситуації.

Підсумовуючи зустріч, міський голова Геннадій Дикий зазначив: «Не чекаючи, поки ситуація стане критичною, вже проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, за результатами якого направлено звернення до Київської обласної державної адміністрації задля вирішення питання на рівні області. Також проводиться робота з підготовки звернень до центральних і місцевих органів виконавчої влади, в тому числі до Вінницької та Житомирської областей, щодо вжиття заходів з метою усунення передумов екологічної катастрофи, недопущення зменшення рівня Білоцерківського верхнього водосховища та нормалізації стану водойм річки Рось, оскільки від цього залежить забезпечення водопостачання не лише Білої Церкви, а й міст, які розташовані нижче по течії річки».

За матеріалами Білоцерківської міської ради

Прочитано 2727 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Якби місцеві вибори відбулися восени, кого б обрали на мера?

Геннадія Дикого - 50%
Андрія Короля - 0%
Дмитра Киришуна - 0%
Наталію Бігарі - 0%
Юрія Москаленка - 0%
Павла Лавруся - 50%

Всього голосів: 4
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео