ОСББ «Галактика» може лишитися без води та каналізації?

  • Вівторок, черв. 27 2017
  • Автор 

"Наразі мешканці ОСББ «Галактика» залишаться без води та каналізації, а це  160 квартир! XXI століття. Ми хочемо жити в сучасній, європейській, розвинутій країні….Завіса.", - ось так повідомляється у новині на сайті ТОВ "Білоцерківвода". 

Нагадаємо, два білоцерківських ОСББ "Галактика" та ОСББ «Академіка Кримського, 10» не хочуть укладати договори про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення з ТОВ "Білоцерківвода", тому що вважають, що не є споживачем послуг, які надаються ТОВ ""Білоцерківвода". ОСББ вважать, що послуги водопостачання та каналізації надаються безпосередньо власникам квартир на підставі прямих договорів, а тому немає сенсу ще й ОСББ, як юридичній особі, укладати окремий договір. ТОВ "Білоцерківвода" так не вважає, апелюючи до того, що ОСББ використовує воду для миття під'їздів тощо. 

Тому ОСББ та концесіонер судяться. 18 травня 2017 року Вищий господарський суд України виніс рішення, яким підтримав сторону ОСББ "Галактика" у судовому спорі. Водночас 2 червня 2017 року Господарський суд Київської області виніс рішення, яке є повністю протилежним до рішення Вищого господарського суду, ставши на сторону позивача ТОВ "Білоцерківвода". Про що й зазначає на своєму сайті ТОВ "Білоцерківвода".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОСББ у Білій Церкві відмовляється платити ТОВ "Білоцерківвода" за різницю у показниках лічильників

БЦ News зв'язався з головою ОСББ "Галактика", яка каже, що вода у помешканнях їх будинку станом на вечір 27 червня є. Тож, чи вимкне водопостачання ТОВ "Білоцерківвода", поки що невідомо. 

P.S. Мешканці кооперативних будинків та ОСББ не хочуть укладати договори між їх юридичними особами, тобто ЖБК та ОСББ, з концесіонером, адже у такому разі вони будуть оплачувати ту різницю у споживанні води, яку фіксують загальнобудинковий та поквартирні лічильники. Щоправда, таких "неслухняних" будинків у Білій Церкві практично немає, більшість ОСББ та ЖБК змушені оплачувати цю різницю. Власне, це роблять і мешканців будинків, які обслуговують ЖЕКи, проте вони цього не помічають, бо оплату різниці у показниках лічильників закладено у тариф з обслуговування прибудинкової території, а тому там суперечок між мешканцями на предмет "хто краде воду" чи "куди ж вода поділася" немає.

Попри зустрічі за круглим столом, втручання Громадської ради при виконкомі Білоцерківської міської ради, проблема наразі лишається не вирішеною. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто має сплачувати за різницю у показниках лічильників води?

Прочитано 3425 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи варто у війні робити алейки?

так, гарне буде місто - 0%
ні, такі витрати недоречні - 16.7%
краще направити ці гроші військовим - 83.3%
мені все одно - 0%

Всього голосів: 6
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео