Горбатий міст і міст на Заріччя обіцяють відремонтувати цього року

  • Вівторок, бер. 14 2017
  • Автор 

13 березняна прес-конференції міський голова Геннадій Дикий розповів, коли почнеться ремонт доріг у місті. Зараз, за його словами, латають ями із застосуванням холодного асфальту, а як тільки потеплішає, почнуть звичайне асфальтування доріг, а їх цього року заплановано до ремонту 40. Почнуть роботи з магістральних. При цьому міський голова не називав назв вулиць, де відбудеться ремонт дорожнього полотна.

Також, за його словами, минулого року дороги ремонтували якісно. Складено лише 4 дефектних акти, по яким виконавці робіт власним коштом усунуть недоліки ремонту дорожнього покриття.

«Особливі нарікання від білоцерківців надходять щодо критичного стану Сквирського шосе. Хочу наголосити, що   в минулому році капітальний ремонт цієї дороги було розпочато областю. Проте, з невідомих мені причин,  було лише зрізано покриття й нічого не зроблено,  аж поки не випав сніг, – відмітив Геннадій Дикий. - Ми не будемо чекати, а за рахунок коштів міського бюджету першочергово зробимо Сквирське шосе та ті дороги, які були заплановані, але не завершені в минулому році».

Проінформував міський голова й про те, коли будуть ремонтуватися мости. У цьому році заплановано укладання договорів з будівельними компаніями щодо проведення ремонту шляхопроводів над залізницею «Горбатий міст» та по вул. Князя Володимира.

Документи на розробку проектно-кошторисної документації щодо ремонту шляхопроводу над залізницею по вул. Князя Володимира подані до відповідних установ.

Ремонту шляхопроводу «Горбатий міст» передбачатиме повне перекриття руху по ньому для транспортних засобів терміном на 2-3 місяці. Такий ремонт забезпечить відновлення покриття та кріплень мосту, а також створить необхідні умови для руху по ньому вантажного транспорту.

На мосту по вул. Дружби облаштують системи водовідведення та реконструкцію пішохідної частини, замінять відбійники, огорожі, встановлять освітлення.

Прочитано 2872 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи варто витрачати понад 50 млн грн з бюджету на алеї у 2021 році?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео