Дороги у Білій Церкві від снігу чистять вчасно

  • Середа, січ. 11 2017
  • Автор 

11 січня на прес-конференції міський голова Геннадій Дикий подякував за прибирання снігу з доріг та прибудинкових територій відповідним організаціям та комунальним підприємствам.

За його словами, на початку цього року були сильні різдвяні морози та випала велика кількість опадів, які йшли п`ять діб підряд. Для прибирання снігового покриву на дорогах Білої Церкви було задіяно 32 одиниці техніки та 417 прибиральників. Зокрема, прибирали вулиці нашого міста: БЦ ШЕУ, три ЖЕКи, КАТП-1028 та допомагало технікою ТОВ «Білоцерківвода».

Упродовж  6-10 січня використано 490 т піщано-соляної суміші (очищено близько 250 км доріг та 230 км прибудинкових територій).

Очищення від снігу основних доріг міста відбувається вночі, коли на дорогах менше приватного та громадського транспорту, а другорядні дороги та прибудинкові території розчищаються вдень.

«Снігоприбиральна техніка працює щоночі з 22.00 до 05 години ранку. Всі комунальні служби і підприємства міста повністю справляються з покладеними на них обов'язками. В місті Біла Церква весь громадський транспорт ходить безперебійно і без суттєвих затримок », - сказав Геннадій Дикий.

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

Прочитано 3686 раз
Опубліковано в ЖКГ

Коментарі  

Наталия
+1 #1 Наталия 24.01.2017, 14:40
А ВУЛИЦЯ ТОМИЛІВСЬКА ДО БІЛОЇ ЦЕРКВИ НЕ ВІДНОСИТЬСЯ???? ?? ЛЬОДОВИКОВИЙ ПЕРІОД ПРОДОВЖУЄТЬСЯ,Д ІТИ ДО ШКОЛИ МАЛО НЕ НАВКОЛІШКИ ЙДУТЬ,А ВВЕЧЕРІ ВЗАГАЛІ ЖАХ, ОСВІТЛЕННЯ МАЙЖЕ НЕМАЄ ТРОТУАРІВ ТЕЖ, ДЛЯ НАС СОЛЯНО-ПІЩАНОЇ СУМІШІ НЕ ВИСТАЧИЛО?

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи варто у війні робити алейки?

так, гарне буде місто - 0%
ні, такі витрати недоречні - 16.7%
краще направити ці гроші військовим - 83.3%
мені все одно - 0%

Всього голосів: 6
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео