"Білоцерківтепломережа" назвала вартість опалення за жовтень

  • Вівторок, лист. 29 2016
  • Автор 

Як ви вже знаєте, згідно Постанови Кабінету Міністрів  України № 1037 від 30.10.2015 року «Про запровадження перерахунку вартості послуги з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря»,  розмір щомісячної плати за послугу з централізованого опалення ( у разі відсутності у помешканні та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку тепла) визначається згідно з нормативами споживання та з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря і фактичної кількості діб надання цієї послуги в місяці, який є розрахунковим.

На розмір суми до сплати за опалення для мешканців будинків без теплолічильників впливає: відхилення фактичної температури зовнішнього повітря та тривалості опалювального сезону від показників, врахованих під час формування діючого тарифу; фактична кількість діб надання послуги опалення у розрахунковому періоді в  конкретному місяці; календарна кількість діб в конкретному місяці, тощо. 

За офіційними даними метереологічної станції м. Біла Церква фактична середньодобова температура зовнішнього повітря за період з 12.10.2016 по 31.10.2016 склала +4,1°С. Відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.1.1-27:2010 «Будівельна кліматологія» середньодобова температура зовнішнього повітря для Київської області (у т.ч. м. Біла Церква) визначена -0,1°С , що враховано у тарифі.   Отже, при нарахуванні за послуги опалення згідно Постанови КМУ №1037  у жовтні поточного року (з 12.10.2016 по 31.10.2016) вартість опалення квадратного метру опалювальної площі квартири у будинку без теплолічильника складає 16,52 грн (проти 21,54 грн/м2 згідно діючих тарифів).  

За матеріалами сайту КП "Білоцерківтепломережа"

Прочитано 3906 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео