ЖЕКи Білої Церкви зможуть стати управителями багатоповерхових будинків у місті

  • Середа, лист. 02 2016
  • Автор 

3 листопада на сесії Білоцерківської міської ради депутати розглянули низку програм розвитку міста, які підготувало КП "Агенція стратегічного розвитку". Щоправда, не всі програми доступні для ознайомлення на сайті міської ради та й деякі з них були зняті перед розглядом прорядку денного.

Зокрема, зняли з розгляду Програму запобігання злочинності "Безпечне місто Біла Церква", у якої навіть немає на сайті свого додатку. Також зняли з розгляду План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату міста Біла Церква на 2017-2030 роки та Концепцію запровадження системи енергетичного менеджменту  в м. Біла Церква.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати знову відмовилися виділяти кошти ТОВ "Білоцерківводі" на заміну насосу

Водночас місцеві обранці підтримали Програму розвитку громадянського суспільства у місті Біла Церква на 2016-2020 роки та Програму розвитку туризму у Білій Церкві на 2016-2017 рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виконком зобов'язав ЖЕКи передавати документацію на будинки новоствореним ОСББ

Також зняли з розгляду питання про передачу близько 130 об'єктів комунального майна з балансу ЖЕК№1,6,7 на баланс КП «Агенція стратегічного розвитку» для того, щоб агенція через управління комунального майна та концесії здавала в оренду ці приміщення та мала кошти на власну діяльність. А поки об’єкти не здадуть, треба буде закласти в бюджет кошти на комунальне обслуговування цих об’єктів, адже багато з них, як-то опорні пункти міліції, знаходяться в приміщення житлових будинків і за їх обслуговування ЖЕКами сплачують мешканці через свою квартплату.

Окрім цього депутати підтримали зміни до статутів ЖЕК№1,6,7, які дозволяють їм стати управителем багатоквартирного будинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Білій Церкві затвердили Генеральний план міста

Прочитано 3278 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задоволені ви ціною на продукти харчування у Білій Церкві?

ні, грошей не вистачає - 54.5%
так, цілком задоволений - 0%
стараюся купляти на розпродажах, оптових ринках - 9.1%
не слідкую за цінами - 36.4%

Всього голосів: 11
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео