УЖКГ очолив один із керівників КАТП-1028

  • П'ятниця, вер. 16 2016
  • Автор 

Кадрові ротації продовжуються в управліннях та відділах Білоцерківської міської ради. Сьогодні колективу Управління житлово-комунального господарства був презентований уже 5 очільник, який керуватиме управлінням при новому міському голові Геннадію Дикому. На цей раз - місцевий. Знайомтесь - Кравець Анатолій Васильович, заступник голови правління КАТП-1028, підприємства, у якому більша частина акцій належить родині міського голови Білої Церкви.

Раніше для призначення на вакантні посади у структурах місцевого самоврядування нова міська влада принаймні проводила конкурси. Нині конкурси проводяться, але не на всі посади. Приміром, новий керівник управління містобудування та архітектури Дмитро Сідоренко, який родом з Хмельницького, призначений виконуючим обов'язки. Таке формулювання дозволяє обходитися без формального проведення конкурсу. 

Управління житлово-комунального господарства так само отримувало очільників. Спершу в.о. був призначений Сергій Пахольчук, брат технічного директора ТОВ "Білоцерківвода" Олексія Пахольчука. Обидва - родом з Донецька. Проте пан Пахольчук керував УЖКГ недовго, всього місяць, після чого отримав посаду заступника міського голови. На його місце в.о. був призначений його ж протеже Володимир Соцков, який мешкає в Києві.

А від сьогодні УЖКГ керуватиме в.о. Анатолій Кравець.

Таким чином, місцева влада Білої Церкви не особливо переймається виконанням своєї ж обіцянки про проведення "чесних та прозорих" конкурсів. Навіть розділ "Вакансії" на сайті Білоцерківської міської ради давно не оновлювався. 

Прочитано 3893 раз
Опубліковано в ЖКГ

Коментарі  

Лариса
-2 #1 Лариса 16.09.2016, 20:02
Правильно! А кому воно треба? Це ж народ вибрав Дикого! А тепер Дикий отримав право вибирати! Мабуть команду хоче створити, щоб краще було "мутити"

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задоволені ви ціною на продукти харчування у Білій Церкві?

ні, грошей не вистачає - 54.5%
так, цілком задоволений - 0%
стараюся купляти на розпродажах, оптових ринках - 9.1%
не слідкую за цінами - 36.4%

Всього голосів: 11
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео