Які фірми ремонтують Білу Церкву?

  • Четвер, лип. 28 2016
  • Автор 

Саме з такою назвою 28 липня відбулася прес-конференція Всеукраїнського рухупроти політичної корупції «Підконтролем» у Білій Церкві. Представник організації Гліб Канєвський проаналізував, які підрядники виконували роботи на замовлення відділу капітального будівництва Білоцерківської міської ради у червні-липні 2016 року.

Варто нагадати, що відділ капітального будівництва цього року оперує левовою часткою бюджету розвитку міста, а саме у першій половині року йому виділили 107 млн. грн. з 124 млн. грн. бюджету розвитку. Ці гроші мають йти на асфальтування доріг, прибудинкових територій, ремонту шкіл, садочків, встановлення вікон у закладах бюджетної сфери, ремонту спортивних шкіл, спорудження спортивних майданчиків, встановлення теплових лічильників, реконструкція та встановлення нових світлофорів тощо.

При цьому відділ капітального будівництва не афішує з якими організаціями укладає договори. Також відділ не користується системою Prozzoro, за допомогою якої можна було б шляхом аукціону вибрати того виконавця, який надасть послуги за нижчою ціною. А міський голова Геннадій Дикий на всі запитання, хто є підрядниками, тричі відмовляв у відповіді місцевим журналістам. Нарешті, мер міста пообіцяв, що буде створений сайт, на якому опублікують всі заключні договори з усіма підрядниками всі відділи та управління міськради.

Щоправда, особливої потреби в окремому сайті немає. Вся інформація про здійснені трансакції відділом капітального будівництва є на сайті Edata.

Саме цю інформацію проаналізував Гліб Канєвський у проміжку червень – липень цього року.

inforfbc

Назви фірм та освоєні суми ви можете побачити на картинці. Це не весь перелік фірм і не за увесь період

Гліб Канєвський також зазначив, що формально законодавство не порушено. Дотендерні закупівлі можна проводити без тендеру, а використання системи Prozorro стане обов'язковим лише з 1 серпня 2016 року. Проте, на думку активіста, така утаємниченість і не бажання вибирати кращого підрядника шляхом конкурсу може потенційно нести у собі корупційні ризики.

Тому активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Підконтролем» закликають мешканців Білої Церкви долучатися за громадським контролем над витрачанням бюджетних коштів на благоустрій міста.

Прочитано 2150 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задоволені ви ціною на продукти харчування у Білій Церкві?

ні, грошей не вистачає - 54.5%
так, цілком задоволений - 0%
стараюся купляти на розпродажах, оптових ринках - 9.1%
не слідкую за цінами - 36.4%

Всього голосів: 11
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео