Навіщо КП "Білоцерківтепломережа" просить заплатити за опалення у травні?

  • Понеділок, черв. 13 2016
  • Автор 

У травні мешканці Білої Церкви отримали платіжки за опалення. Пояснень, яке саме опалення потрібно сплатити у травні, не було. Проте на сайті КП "Білоцерківтепломережа" опублікована коротка інформація щодо цієї ситуації.

Нарахування плати за опалення КП БМР «БЦТМ» проводить згідно до Постанови КМУ від 30.10.2015 року № 1037 «Про запровадження перерахунку вартості послуги з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря».

Відповідно по п. 48 вищевказаної постанови «виконавці послуг за підсумками опалювального періоду подають інформацію щодо перерахунків розміру плати за послугу з централізованого опалення структурним підрозділам з питань соціального захисту населення для здійснення перерахунку розміру призначених субсидій».

КП БМР «БЦТМ» надало інформацію по тарифам за опалення в Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради для проведення перерахунків відповідно до Постанови КМУ від 30.10.2015 р. № 1037.

Перерахунок по фактичному споживанню теплової енергії Управлінням соціального захисту населення (відділ субсидій) проведено та відображено в квитанціях про сплату за теплову енергію за травень місяць 2016 року в колонці "субсидія/компенсація".

КП "Білоцерківтепломережа"

 

Прочитано 2827 раз
Опубліковано в ЖКГ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задоволені ви ремонтом доріг у місті?

так, помітні зміни - 22.2%
ні, не помітив - 2.8%
ремонтують лише в центрі - 16.7%
ремонтують, але дуже довго - 36.1%
а що десь йде ремонт? - 22.2%

Всього голосів: 36
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео