У Білій Церкві продовжують встановлювати газові лічильники у кожну квартиру

  • Четвер, лют. 11 2016
  • Автор 

У будинках Білої Церкви почали встановлювати по одному газовому лічильнику на всю багатоповерхівку. Перші будинкові лічильники встановлено в м. Біла Церква одразу за двома адресами – по вул. Митрофанова, 12/18 та вул. Леваневського, 63. Загалом протягом року планується встановити біля 100 таких приладів обліку.

Домові прилади обліку враховуватимуть загальну кількість спожитого природного газу всіма мешканцями будинку. А розрахунок витрат газу обчислюватиметься таким чином: від показників загальнобудинкового лічильника віднімуть показники лічильників, які є у мешканців в квартирі. Решту порівно розкидають на всіх прописаних у квартирах будинку мешканців.

Про це розповів головний інженер Білоцерківської філії ПАТ «Київоблгаз» В’ячеслав Месійко.

За його словами, показники із загально будинкового лічильника зніматимуть працівники газового господарства у присутності представника ЖЕКу, ОСББ чи кооперативу.

Водночас, програма встановлення по квартирних лічильників не зупинена. Нагадаємо, до 2018 року держава взяла на себе обов’язок встановити такі лічильники у всіх побутових споживачів газу за державні кошти. Щомісяця газовики ставлять по 200-300 лічильників в помешканнях білоцерківців. Проте, встановлення поквартирних лічильників потребує значно більших витрат, ніж встановлення одного лічильника на весь будинок. Тому газовики роблять акцент саме на встановлення загальнобудинкового лічильника. У першу чергу оснастять такими лічильниками ті будинки, які погано опалюються, а тому мешканці гріються газом, допускаючи його значні перевитрати. Це вул. Рибна, Некрасова, Леваневського, а також м-в Таращанський. 

Прочитано 4128 раз
Опубліковано в ЖКГ
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи варто витрачати понад 50 млн грн з бюджету на алеї у 2021 році?

так, бруківка - це красиво і зручно - 18.2%
так, але у всьому має бути міра і баланс - 9.1%
ні, спершу треба відремонтувати лікарні та школи, садочки - 36.4%
ні, спершу треба відремонтувати прибудинкові території - 0%
мені все одно - 36.4%

Всього голосів: 11
The voting for this poll has ended
Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео