Чистити тротуари у Білій Церкві немає за що

  • Вівторок, січ. 19 2016
  • Автор 

Про це повідомив на прес-конференції заступник міського голови Валерій Гнатюк.

За його словами, у минулому році на зимове прибирання міста виділялося 3, 6 млн. грн. З них використали 2, 5 млн. грн. Практично мільйон зекономили, адже була тепла зима. Піщано-сольову суміш закуповували (20% солі, 80% піску) за 325 грн. за тонну. З початку 2016 року на вулиці міста вже висипали 1700 т. Термін дії договору на посипання вулиць з підрядною організацією закінчився, тому до закінченя проведення тендеру (на суму 10, 3 млн. грн.; розкриття тендерних пропозицій призначено на 23 лютого 2016 року) міська влада заключила додатковий договір. Але й на цей договір вже витрачені майже всі кошти, тому підрядника просять посипати вулиці в борг.

При цьому посипання тротуарів взагалі не передбачено. Прибиратимуть лише центральні дороги міста. "Основні дороги наразі прибрані. Стосовно тротуарів - все набагато складніше. Кошти на прибирання доріг виділяються з міського бюджету. А от на прибирання тротуарів - ні, до бюджету не було закладено", - пише міський голова Геннадій Дикий на своїй сторінці у ФБ.

Взагалі, за словами Валерія Гнатюка, місто очищають у три способи: ручне прибирання двірниками передбачає очистку 21 вулиці з 300 наявних у місті  (щодня, крім неділі), механізоване передбачає прибирання мішків зі сміттям з 400 урн по місту (без вихідних) упродовж 41 км міських доріг та зимове прибирання.

Тому міська влада просить міські підприємства самостійно прибирати другорядні дороги. А всім власникам установ, як приватних, так і державних, Інспекція з благоустрою м. Біла Церква розіслала приписи прибрати територію біля себе. Тих, хто не послухався, обіцяють штрафувати: 850-1700 грн. (для юр. осіб) та 340-1360 грн. (для фіз. осіб) 

Прочитано 2865 раз
Опубліковано в ЖКГ

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи варто у війні робити алейки?

так, гарне буде місто - 0%
ні, такі витрати недоречні - 16.7%
краще направити ці гроші військовим - 83.3%
мені все одно - 0%

Всього голосів: 6
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео