ЖКГ — БЦ News
Вівторок, лист. 28 2023

Зарядна станція — ваше страхування на випадок блекаута Влада ще з літа попереджає про високу ймовірність обстрілів агресором енергетичної інфраструктури України та закликає населення підготуватися до можливих тривалих відключень електроенергії. Найкращим варіантом забезпечити необхідний рівень комфорту для міської квартири є використання зарядної станції.

Понеділок, лист. 27 2023

Для цього потрібно звернутися до відділення Укрпошти. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Понеділок, лист. 13 2023

У Білій Церкві розпочалася реконструкція площі Героїв Небесної Сотні. Очікувана вартість робіт – 11 198 282, 49 млн грн.

Вівторок, лист. 07 2023

Наявність земельного паю не впливає на право отримання житлової субсидії. Водночас, при розрахунку субсидії враховується дохід, який приносить домогосподарству земельний пай (за той період, коли його отримано).

Вівторок, лист. 07 2023

7 листопада виконком вирішив ухвалити рішення, яке зобов'язує підприємства, установи, організації, комерційні та торгові заклади у Білоцерківській громаді озеленювати свої та прилеглі території у розмірі не менше 30%, а автопарковки - не менше 3%.

Четвер, лист. 02 2023

Для того, щоб позбутися великогабаритних побутових відходів, а також відходів з присадибних ділянок, потрібно викидати їх у великі контейнери за графіком. Адреси і дні розташування з сайту КАТП-1028 дивіться тут:

Сторінка 1 з 92

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи варто у війні робити алейки?

так, гарне буде місто - 0%
ні, такі витрати недоречні - 16.7%
краще направити ці гроші військовим - 83.3%
мені все одно - 0%

Всього голосів: 6
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео