Вівторок, лип. 25 2017

На засіданні, що відбулося 25 липня, виконком Білоцерківської міської ради затвердив проектно-кошторисну документацію по здійсненню заходів із захисту від підтоплення і затоплення територій м. Біла Церква, загальною сумою 8 731,322 тис. грн.

Вівторок, лип. 25 2017

24 липня в Білій Церкві відбулася робоча нарада щодо вжиття заходів із попередження жителів міста про заборону купання в місцях відпочинку р.Рось. Провела нараду заступник міського голови Ольга Настіна.

Вівторок, лип. 25 2017

25 липня під час прес-конференції міський голова Геннадій Дикий поінформував про те, що тарифи на обслуговування прибудинкової території у найближчому часі зростуть. Зокрема, на засіданні сесії Білоцерківської міської ради депутат міської ради – керівника ЖЕКу № 7 Юрій Балас озвучив пропозицію щодо коригування тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

П'ятниця, лип. 21 2017

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. «Ми маємо позитив, що ціна на газ для населення в цьому році не збільшиться, умови призначення субсидій не зміняться. Тому до жовтня субсидії на новий опалювальний сезон мають бути всім перепризначені», – сказав він.

Четвер, лип. 20 2017

Стан води у річці Рось погіршується, наразі концентрація кишкової палички у районі Центрального пляжу перевищує норму у 5000 разів. Міський голова Геннадій Дикий розпорядився створити комісію з питань виявлення та ліквідації несанкціонованих приєднань та викидів стоків громадянами та організаціями до мережі зливової каналізації та безпосередньо у водні об'єкти міста.

Четвер, лип. 20 2017

19 липня міський голова Геннадій Дикий спільно з начальником управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Юрієм Кузнєцовим відвідали Білоцерківське верхнє водосховище. Останнім часом спостерігається постійне зниження рівня води водосховища, з якого здійснюється водозабір для забезпечення водопостачання міста Біла Церква.

Сторінка 1 з 33

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Чи плануєте ви відпустку цього року?

так, поїду на море - 16.7%
так, буду на дачі чи в селі - 13.9%
так, піду в гори - 11.1%
так, поїду за кордон - 8.3%
ні, не планую - 50%

Всього голосів: 36
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео