Вівторок, бер. 30 2021

Метод вібропресування дуже поширений для виготовлення дорожнього покриття. Готовий продукт виходить максимально міцним і витримує температурні перепади, опади та фізичні навантаження. Кращий вібропрес для тротуарної плитки та бруківки можна придбати в компанії «БУМ». Підприємство спеціалізується на виготовленні рентабельного обладнання для виробництва дрібноштучних виробів із бетону. Ви можете обрати верстати з різними показниками потужності та продуктивності. Компанія спеціалізується на збірці й запуску автоматизованих ліній на виробничих об’єктах.

Вівторок, бер. 23 2021

23 березня на засіданні виконкому БМР прийнято рішення про обмеження руху автотранспорту по вул. Дружби (від перехрестя вул. Замкова до перехрестя вул. Котляревського).

Вівторок, бер. 23 2021

23 березня члени виконкому прийняли рішення про закінчення опалювального сезону 2020-2021 років на території Білоцерківської міської територіальної громади.

Середа, бер. 10 2021

9 березня на засіданні виконкому БМР було прийнято рішення про встановлення тарифів на послуги з поводження (збирання, перевезення, захоронення) з побутовими відходами у Білій Церкві та приєднаних селах. Тарифи зростуть з 1 квітня 2021 року.

Четвер, бер. 04 2021

Таке рішення було прийнято на 10 сесії БМР 25 лютого 2021 року. Депутати вирішили, що для міста та довколишніх сіл, що увійшли в Білоцерківську територіальну громаду, потрібно закупити нові контейнери по ціні 10 тис грн за штуку.

Середа, бер. 03 2021

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг передбачено законами України для окремих категорій громадян (особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, учасники війни, «чорнобильці», ветерани військової служби, діти війни тощо). При цьому знижка плати за послуги встановлена на рівні від 25 % до 100 % залежно від категорії пільговика.

Сторінка 1 з 71

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео