Важливо
Податковий календар на лютий-2017 - Четвер, 02 лютого 2017, 13:30
Понеділок, лют. 13 2017

На прес-конференції, що відбулася 13 лютого, заступник директора КП «Білоцерківтепломережа» Сергій Ходань пояснив, чому виріс тариф на опалення за січень 2017 року та чому у будинках з лічильником мешканці платять більше, ніж там, де приладу обліку теплової енергії немає.

П'ятниця, лют. 10 2017

Білоцерківці  часто зустрічаються з тим фактом, що у квитаціях на сплату послуг електроенергії вказані показники, які значно перевищують фактичні дані їх лічильників. Тому змушені йти до філії ПАТ «Київобленерго» для виправлення квитанцій. Найважче цю ситуацію сприймають саме люди літнього віку, адже вони не тільки не мають вільних коштів для переплати, а й не мають фізичних сил відвідувати абонвідділ. Чи є якийсь вихід з цієї ситуації, журналіст БЦ News запитав у начальника Білоцерківського районного підрозділу «Київобленерго» Олександра Кропотова.

Середа, лют. 08 2017

КП "Білоцерківтепломережа" оприлюднила інформацію про те, яка вартість опалення у багатоповерхових будинках нашого міста за січень 2017 року. 

П'ятниця, лют. 03 2017

Три дні тому у Білій Церкві під час будівництва торгового центру Novus по вул. Леваневського, 26д сталася аварійна ситуація. Будівельники забили сваї прямо в міський колектор. Нині ліквідацією наслідків займаються працівники ТОВ "Білоцерківвода". Забудовник каже, що місто немає до них претензій та звинувачує міську архітектуру, яка нібито надала неправильні дані по розташуванню підземних міських комунікацій. 

Четвер, лют. 02 2017

1 лютого відбулася прес-конференція міського голови Геннадія Дикого, на якій він повідомив, що на наступному тижні відбудеться засідання сесії Білоцерківської міської ради, на якому розглянуть бюджет розвитку нашого міста у сумі 79 млн. грн.

Вівторок, січ. 17 2017

17 січня  розпочато аварійно-відновлювані роботи на магістральному трубопроводі "ТЕЦ - місто", де в результаті сильної зношеності труби (діаметр 820 мм) вранці стався порив з витіком теплоносія (р-н БК "Росава"). 

Сторінка 1 з 26

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Чи потрібна місту гаряча вода?

Так, звичайно - 41.3%
Ні, вже всі поставили бойлери, так дешевше - 16.1%
Я взимку користуюся гарячою водою, а влітку - бойлером - 5.6%
Треба не тільки воду відключити, а й опалення зробити автономним і не залежати від монополіста - 34.3%
Треба установити бойлери у школах, садочках і лікарнях замість централізованого постачання гар. води - 2.8%

Всього голосів: 143
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео