Середа, квіт. 19 2017

На сайті ТОВ "Білоцерківвода" з'явилася інформація про підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення. Тарифи вступають в дію з 15 квітня 2017 року.

Вівторок, квіт. 04 2017

Національна комісія, що здійснює регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг, обіцяє призупинити дію свого рішення про введення абонплати за газ.

П'ятниця, бер. 31 2017

Нацкомісія, що регулює ринок комунальних послуг (НКРЕКУ), змінила правила оплати рахунків за природний газ. Тепер абоненти будуть отримувати два рахунки - один безпосередньо за газ, а другий за користування газовою інфраструктурою, або так званий тариф за розподіл газу.

П'ятниця, бер. 24 2017

23 березня на засіданні 28 сесії Білоцерківської міської ради депутати затвердили розподіл коштів цільового фонду Білоцерківської міської ради на утримання об’єктів благоустрою міста на 2017 рік у сумі 2,4 млн. грн.

Середа, бер. 22 2017

20 березня у місті Біла Церква відбувся семінар з енергоефективності на тему: «Впровадження енергоефективних заходів та відбір проектів в житлових будівлях».

Четвер, бер. 16 2017

У міському бюджеті Білої Церкви на 2017 рік передбачено близько 14 млн. грн. на капітальний ремонт дорожнього покриття. Ремонт деяких об’єктів інфраструктури, наприклад, мостів та шляхопроводів, буде здійснюватися на умовах співфінансування з бюджетів різних рівнів. До вашої уваги перелік назв вулиць, запланованих до ремонту чи виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт. 

Сторінка 1 з 28

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

На які комунальні послуги найбільше витрачали кошти?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео