П'ятниця, бер. 24 2017

23 березня на засіданні 28 сесії Білоцерківської міської ради депутати затвердили розподіл коштів цільового фонду Білоцерківської міської ради на утримання об’єктів благоустрою міста на 2017 рік у сумі 2,4 млн. грн.

Середа, бер. 22 2017

20 березня у місті Біла Церква відбувся семінар з енергоефективності на тему: «Впровадження енергоефективних заходів та відбір проектів в житлових будівлях».

Четвер, бер. 16 2017

У міському бюджеті Білої Церкви на 2017 рік передбачено близько 14 млн. грн. на капітальний ремонт дорожнього покриття. Ремонт деяких об’єктів інфраструктури, наприклад, мостів та шляхопроводів, буде здійснюватися на умовах співфінансування з бюджетів різних рівнів. До вашої уваги перелік назв вулиць, запланованих до ремонту чи виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт. 

Четвер, бер. 16 2017

У Білій Церкві тривалий час не вирішується проблема з безпритульними тваринами, про що неодноразово зауважують мешканці міста, у тому числі на сторінці міського голови Геннадія Дикого у ФБ. Спробуємо з’ясувати, що планує та чи планує взагалі щось робити влада у цьому напрямку.

Середа, бер. 15 2017

Завдяки тісній співпраці Держенергоефективності та місцевої влади, постійному діалогу та консультаціям третій рік поспіль приймаються місцеві програми додаткового здешевлення “теплих” кредитів. У перші два місяці 2017 року активність місцевих громад у цьому питанні перевершила будь-які очікування та прогнози.

Станом на початок березня в Україні вже прийнято 234 місцеві програми здешевлення “теплих” кредитів для населення та ОСББ. Це майже вдвічі більше ніж за аналогічний період минулого року. Зокрема, на реалізацію 81 програми вже виділено фінансування з місцевих бюджетів у розмірі 83 млн гривень. Для порівняння, за весь 2016 рік ця сума склала 71 млн грн.

Вівторок, бер. 14 2017

13 березняна прес-конференції міський голова Геннадій Дикий розповів, коли почнеться ремонт доріг у місті. Зараз, за його словами, латають ями із застосуванням холодного асфальту, а як тільки потеплішає, почнуть звичайне асфальтування доріг, а їх цього року заплановано до ремонту 40. Почнуть роботи з магістральних. При цьому міський голова не називав назв вулиць, де відбудеться ремонт дорожнього полотна.

Сторінка 1 з 28

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

На які комунальні послуги найбільше витрачали кошти?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео