Четвер, черв. 22 2017

20 червня на прес-конференції міський голова Геннадій Дикий відповів на питання щодо гарячої води у помешканнях білоцерківців.

Вівторок, черв. 20 2017

На засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, що відбулося 20 червня, ухвалили рішення направити 5 млн. грн субвенції з державного бюджету на встановлення теплових лічильників у багатоповерхових будинках міста.

Вівторок, черв. 20 2017

19 червня КП «Інспекція з благоустрою» демонтувало рекламні конструкції, що не мають правовстановлюючих документів, на зеленій розподільчій зоні перехрестя вул. Київська та Сквирське шосе. 

Четвер, черв. 15 2017

У результаті перерахунку надавачами комунальних послуг невикористаних субсидій, який відбувся минулого місяця, платіжки за газ, електроенергію, воду та опалення з мінусом можливі лише у трьох випадках:

Четвер, черв. 15 2017

Начальник управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради Тетяна Велігорська ще раз роз’яснила процес перепризначення субсидій на літній та опалювальний періоди.

Середа, черв. 14 2017

У квитанціях за травень мешканці Білої Церкви, які отримували субсидію, несподівано для себе побачили борг, зокрема, за опалення. 14 червня на прес-конференції директор КП «Білоцерківтепломережа» Олексій Ходань пояснив, звідкіля взявся борг.

Сторінка 1 з 31

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео