Вівторок, черв. 21 2022

20 червня Восьмий апеляційний суд Львова заборонив політичну партію "Опозиційна платформа – за життя". Майно ОПЗЖ мають передати на користь держави, але рішення суду можна оскаржити протягом 20 днів у Верховному Суді.

Понеділок, черв. 20 2022

16 червня депутати Білоцерківської міської ради на засіданні 30 сесії БМР затвердили Програму підтримки та матеріально-технічного забезпечення добровольчих формувань Білоцерківської міської територіальної програми на 2022 рік. Одним із авторів цієї програми є депутат від «Європейської Солідарності» Максим Коноплястий. Він, як учасник АТО, як ніхто знає, наскільки важливо під час війни з росією забезпечити належні умови для якісного виконання завдань та підтримки високого рівня боєготовності добровольчих формувань Білоцерківської територіальної громади.

Понеділок, черв. 13 2022

Порядок дій для отримання компенсації. Щоправда, порядок та розмір компенсації на даний час не визначений.

П'ятниця, черв. 10 2022

Шановні відвідувачі Центру надання адміністративних послуг Білоцерківської міської ради, що звертаються за отриманням закордонних паспортів та ID-карток!

Середа, черв. 08 2022

8 червня Восьмий апеляційний адміністративний суд заборонив діяльність політичної партії "Опозиційний блок" (лідер - Євгеній Мураєв, власник забороненого проросійського каналу "НАШ"). Згідно з рішенням суду, майно партії та всіх її осередків, передадуть державі. Щоправда, це рішення ще може бути оскаржене у Верховному Суді.

Сторінка 1 з 100

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео