Четвер, квіт. 08 2021
Виплати в розмірі 8 тисяч гривень громадянам і бізнесу, які постраждали від посилених карантинних обмежень у «червоних зонах», будуть здійснюватися автоматично після подання заявки на порталі або в застосунку Дія. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час вступного слова на засідання Уряду 7 квітня.
Четвер, квіт. 01 2021

31 березня Уряд схвалив проєкт постанови «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009 р. № 1342» щодо удосконалення чинних Правил паркування транспортних засобів, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України.

Середа, бер. 31 2021

31 березня громадська організація Трансперенсі Інтернешнл Україна презентувала результати двох рейтингів – Рейтингу прозорості 100 найбільших міст України та Рейтингу підзвітності 50 міст України. Білій Церкві присудили 11 місце у прозорості та 5 місце по підзвітності.

Середа, бер. 31 2021

Найшвидша реєстрація бізнесу у світі, автоматизовані будівельні послуги та комплексна послуга для батьків новонароджених дітей єМалятко, запис до листа очікування вакцинації від COVID-19 та інші. Вже рік українці отримують усі ці послуги: без черг, бюрократії та поїздок.

Середа, бер. 24 2021

23 березня на засіданні виконкому БМР були внесені зміни до схем  руху  автобусних маршрутів № 8, №17.

Понеділок, бер. 22 2021

20 березня на сайті БМР опубліковане відео, в якому міський голова Геннадій Дикий запевнив підприємців, які змушені припинити свою роботу на час карантину, що їм буде виплачена компенсація з міського бюджету. Щоправда, не озвучив суму компенсації.

Сторінка 1 з 87

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео