Понеділок, січ. 24 2022

У нинішній ситуації Тимошенко була б найкращим прем’єром, але Зеленський побоїться її призначити, – Небоженко.

Неділя, січ. 16 2022

Зростання цін вже загрожує національній безпеці, – експерт назвав єдиного політика, здатного опанувати ситуацію. Чим раніше влада дослухається до пропозицій Юлії Тимошенко, тим меншими втратамидля українців завершиться криза, зумовлена некомпетентністю «слуг народу».

Субота, січ. 15 2022

Юлія Тимошенко може скласти реальну конкуренцію Володимиру Зеленському таотримати шанс на президентство у разі проходження до другого туру виборів.

Вівторок, січ. 11 2022

Таке рішення було прийнято на засіданні виконкому 11 січня 2022 року. 

Четвер, січ. 06 2022

28 грудня на засіданні виконкому введено в дію рішення конкурсної комісії з відбору суб’єкта господарювання для впровадження єдиної системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування Білоцерківської міської територіальної громади. 

Субота, груд. 25 2021

Все помітнішою стає втома суспільства від безпорадності та некомпетентності влади. Люди хочуть, щоб до управління країною повернулися професіонали, здатні адекватно відповідати на виклики сьогодення. Найкраще, на їхню думку, з кризою може впоратися Юлія Тимошенко. Про це, аналізуючи останнє соціологічне дослідження КМІСу, пише у своєму блозі на Comments.ua політичний експерт Андрій Золотарьов.

Сторінка 1 з 97

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео