bc-news

Понеділок, 08 серпня 2022, 16:44

Підготовлений – значить захищений. Це правило у час повномасштабної війни стало ще більш актуальним. Зважаючи на те, що країна-терорист не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру – знайти їх можна за посиланням

Понеділок, 08 серпня 2022, 16:12

До моргів Київської області в період з 15 червня по 27 липня надійшло понад 270 тіл загиблих з різних областей України, в тому числі з території металургійного комбінату «Азовсталь».

П'ятниця, 05 серпня 2022, 13:43

Відповіді на найпоширеніші запитання щодо виплат від міжнародних організацій.

Середа, 03 серпня 2022, 13:32

Білоцерківська міська рада оприлюднила список найпростіших укритті. Мешканці в коментарях пишуть, що ці укриття не готові для експлуатації. Вони або зачинені і не відомо, де брати ключі, або ж забруднені нечистотами та всіляким хламом. Відтак, публікуємо цей перелік, а білоцерківці вже на власний розсуд вирішать, можна ними користуватися чи ні.

Середа, 03 серпня 2022, 13:18

У житті трапляються ситуації, коли потрібно не просто перевести текст, а зробити це граматично та до того ж досконало володіючи професійною лексикою, якщо мова йде про тексти на медичну тематику, інженерію, фінанси чи юриспруденцію. У такому разі власних знань іноземної мови може бути недостатньо, якби добре ви не вивчали іноземну мову. Для цього потрібно звертатися в бюро перекладів, де працюють перекладачі різних профілів. Адже краще уникати тих фірм, де є «фахівці» з усіх видів перекладу. Пам’ятайте, універсальних перекладачів не буває!

Понеділок, 01 серпня 2022, 16:35

29 липня на засіданні виконкому БМР ухвалили рішення про демонтаж тимчасових споруд за такими адресами:

Понеділок, 01 серпня 2022, 16:20

Медики Білої Церкви наголошують, що епідемія коронавірусу хоч і пішла на спад, але не завершилася. А тому важливо вакцинуватися. Наразі в центрах та пунктах щеплення є вакцина фірми Coronavac, але вже з 2 серпня з'явиться вакцина фірми Pfizer.

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео