На сесії Білоцерківської міської ради знову будуть роздавати землю

  • Вівторок, лют. 17 2015
  • Автор 

На 72 сесію Білоцерківської міської ради виноситься низка проектів рішень, зокрема і по земельним питанням. БЦ NEWS вже писав про те, як на попередній сесії деякі депутати намагалися роздати ласі шматки землі в місті. Тоді певні рішення пройшли, а певні – ні. На цю сесію знову виносяться не менше резонансі земельні рішення, а також ті, які не набрали більшості голосів на минулій сесії. Інформуємо білоцерківців про те, де в місті можуть з’явитися нові кіоски, склади, автозаправки тощо.

Отже, на сесію виносяться проекти двох рішень: «Про оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки юридичним особам та фізичним особам-підприємцям» та «Про оформлення правовстановлюючих дрокументів на земельні ділянки громадянам».

Перший проект рішення передбачає такі пункти, на які слід звернути увагу:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПП «РІВ ГРУП» під розміщення складських приміщень (нежитлова будівля літера «Б») в місті Біла Церква по бульвару 50-річчя Перемоги, 5-а орієнтовною площею 0,0438 га, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

На передсесійних депутатських комісіях по цьому рішенню заступник міського голови Віктор Сокол зазначив, що якщо його ухвалити, то перекриється проїзд до р. Рось. Тому міський голова Василь Савчук особисто наполягає на відмові.

2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Біла Церква-Олександрійський замок» під розміщення 95-квартирного житлового будинку в місті Біла Церква по вулиці Семашко, орієнтовною площею 0,8524 га , за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

Це ТОВ заснували 26 сімей – інвесторів довгобуду біля лікарні №2, очолює ТОВ Павло Кучеренко. На цю сесію ТОВ просить депутатів надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду. Але ТОВ  «Біла Церква-Олександрійський замок» пропонується відмовити, так як воно ще не має на руках рішення суду у позові до забудовника. І поки інвестори чекають рішення, пропонується затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду та передати земельну ділянку в оренду іншому підприємству, а саме:

Товариству з обмеженою відповідальністю «Олександрійський замок» під розміщення багатоповерхового житлового будинку «Олександрійський замок» в місті Біла Церква по вулиці Семашко, загальною площею 0,8524 га, строком на 5 (п’ять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церкв та припинити термін дії договору оренди землі попереднього землекористувача - товариства з обмеженою відповідальністю «Екобуд» від 27 липня 2006 року № 040601100486.

Це ТОВ зі схожою назвою очолює Микола Ярмола, депутат Білоцерківської районної ради. За словами Павла Кучеренка, ТОВ "Олександріський замок" наближене до ще одного депутата Білоцерківської райради Олександра Подольського. Це рішення вже виносилося на попередню сесію. Але, оскільки депутати вирішили зняти його з розгляду, а не відмовити, воно знову виникло в порядку денному вже 72 сесії.

3. Передати в оренду земельні ділянки під такі споруди:

Фізичній особі-підприємцю під розміщення магазину з літнім майданчиком в місті Біла Церква по площі Соборна, 11, приміщення 2, загальною площею 0,0130 га, строком на 3 (три) роки, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

Товариству з обмеженою відповідальністю «Інтернафта» під розміщення автозаправної станції в місті Біла Церква по вулиці Сухоярська, 11, загальною площею 0,2757 га, строком на 5 (п’ять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

Фізичній особі-підприємцю під розміщення виробничої бази в місті Біла Церква по вулиці Сухоярська, 40-б, загальною площею 0,3600 га, строком на 5 (п’ять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

Товариству з обмеженою відповідальністю виробничо-підприємницькій фірмі «Біла Вежа» під будівництво та обслуговування об’єктів торгівлі та автостоянки в місті Біла Церква по вулиці Таращанська,191А, загальною площею 0,1396 га, строком на 5 (п’ять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква, з правом передачі в суборенду.

Товариству з обмеженою відповідальністю виробничо-підприємницькій фірмі «Біла Вежа» під будівництво та обслуговування об’єктів торгівлі в місті Біла Церква по вулиці Таращанська,191А, загальною площею 0,0428 га, строком на 5 (п’ять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква, з правом передачі в суборенду.

Товариству з обмеженою відповідальністю виробничо-підприємницькій фірмі «Біла Вежа» під будівництво та обслуговування об’єктів торгівлі в місті Біла Церква по вулиці Таращанська,191А, загальною площею 0,0258 га, строком на 5 (п’ять) років, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква, з правом передачі в суборенду.

ТОВ ВПФ «Біла Вежа» є власністю депутата Білоцерківської міської ради, голови постійної комісії з питань ефективного використання земель всіх форм власності Віктора Шаровари.

4. Укласти договір під встановлення особистого строкового сервітуту низці ФОП.

Якщо депутати ухвалять таке рішення, то по місту з’являться нові кіоски за такими адресами:

Зокрема: по вул. Митрофанова, 2, 73, вул. Некрасова, 47\1, вул. Гординського, 13, площа Соборна, 11, вул. Комсомольська, 47, 85, вул. Некрасова, 46, вул. Леваневського, 22, 59, Гайок, 181, літній майданчик на Торговій площі, 2\1, приміщення 36, бул. 50-річчня Перемоги, в районі «Фокстрот»,  в районі зупинки «Сломчинського», на вул. Сухоярська, в районі МРЕО, вул. Турчанінова, 11, по вул. Гризодубової.

Окремо варто виділити пункт проекту рішення про встановлення особистого сервітуту для:

Фізичною особою-підприємцем під розміщення кіоску в місті Біла Церква на площі Соборна, зі сторони Білоцерківського національного аграрного університету, загальною площею 0,0027 га, строком на 3 (три) роки, за рахунок земель населеного пункту м. Біла Церква.

Якщо рішення буде підтримане, на зупинці громадського транспорту «Соборна площа» до вже існуючих кіосків додадуться ще й нові. Нині там мешканці міста можуть побачити зварені металеві конструкції.

Другий проект рішення «Про оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки громадянам»  передбачає такі пункти, на які варто звернути увагу:

Пропонується надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність 71 мешканцю Білої Церкви. З них 9 громадянам депутати планують відмовити, а по 12 – зняти з розгляду.

Якщо ці питання будуть зняті, а не відмовлені, вони автоматично потрапляють на повторне винесення на сесію. Саме серед цих питань є найбільш ласі шматки: пров. Яровий (дві ділянки по 10 соток, рекреаційна зона), пров. 1 Піщаний 1\39 ( 8, 58 соток), вул. Залузька (5 ділянок по 10 соток). Їх можуть і не зняти з розгляду, а надати таки дозвіл на розробку проекту землеустрою, тим самим 8 ділянок з вільних земель перейдуть у власність окремих мешканців Білої Церкви, тоді як для решти мешканців, в тому числі учасників АТО землі немає.

Тож мешканці Білої Церкви мають уважно слідкувати за голосуванням по цим питанням 19 лютого на 72 сесії. БЦ News опісля сесії виставить відео, де всі охочі зможуть побачити хто і як з депутатів голосує за земельні питання.

Прочитано 3289 раз
Опубліковано в Влада
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео