Міські депутати ухвалили низку важливих рішень

  • Вівторок, груд. 23 2014
  • Автор 

23 грудня відбулася 68 сесія Білоцерківської міської ради, на якій розглянули ту решту питань, що не встигли ухвалити через скандальне завершення попередньої сесії. На сесію прийшло лише 36 обранців. 

На початку сесії вже традиційно прозвучав запит від Людмили Дригало щодо теми з концесією водоканалу. Депутат ще 7 листопада 2014 року отримала відповідь від Міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері в Київській області щодо діяльності ТОВ «Білоцерківвода».

Людмила Дригало

Прокуратура повідомляє, що міська СЕС в березні цього року провела перевірку ТОВ з питань дотримання санітарного законодавства і в ході перевірки виявлено низку порушень, які товариства мало усунути до 1 вересня 2014 року. 10 вересня 2014 СЕС дозволила підприємству продовжити виконання робіт з усунення виявлених порушень до 1 грудня 2014 року. До адміністративної відповідальності притягнуто одну посадову особу ТОВ. Тому прокуратура не вбачає підстав для прокурорського реагування на даний час. Тим не менше, депутат просила своїх колег підтримати її запит про негайну перевірку концесіонера. Депутати так само традиційно запит Дригало не підтримали. Підтримали запит лише сама депутат, її колега Валерій Ямковий та «свободівець» В’ячеслав Хмельницький. Не голосувала за запит навіть «свободівка» Лідія Маринкевич.

Після чого депутати перейшли до порядку денного. Зокрема, підтримали програму розвитку малого і середнього підприємництва Білої Церкви на 2015-2016 роки, Програму організації громадських та інших робіт тимчасового характеру в Білій Церкві, порядок використання орендної плати та плати за суборенду об’єктів комунальної власності, проголосували за надання пільг на орендну плату за користування комунальними приміщеннями, в тому числі і політичним партіям (з цього питання розгорнулася дискусія: міський голова зазначив, що низка партій заборгувала за оренду приміщень, найбільше – Народна партія – 22 тис. грн. Людмила Дригало, яка балотувалася в міську раду від цієї політичної сили і є головою Київської регіональної організації Народної партії, раптом заявила, що не має ніякого відношення до цієї партії). Водночас, її соратник Валерій Ямковий запропонував відмінити пільги на оренду приміщень всім політичним осередкам в місті. Депутати його пропозицію теж не підтримали.

Також депутати ухвалили Програму оздоровлення та відпочинку дітей міста в 2015 році, Програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат тощо, Програму залучення міською радою юридичних осіб приватного права до надання безоплатної первинної правової допомоги в м. Біла Церква на 2015-2018 рік, внесли зміни до Положення про звання «Почесний громадянин міста Біла Церква», а також ліквідували діяльність Білоцерківського міського центру реабілітації та передачі його основних засобів на баланс  центру «Шанс» (власне на його базі й планується створити центр реабілітації для учасників АТО).

А от питання про дострокове припинення повноважень депутатів міської ради, які стали народними депутатами – Олександра Марченка та Вадима Івченка та депутата Вадима Коверди відмовилися підтримувати. Хоча міський голова Василь Савчук запевняв, що проекти рішень виписані юридично грамотно, депутати все одно вважають, що позбавляти депутатських повноважень міських депутатів - це не їх повноваження.

rada-bijk

Нам цей раз уже під кінець сесії знову зав’язалася дискусія між депутатами щодо подій 20 листопада. Депутат Сергій Кривий, якого мітингувальники намагалися заштовхнути в бак, детально розповів своїм колегам, як міліція проводить розслідування того інциденту. Після чого зав’язалася суперечка в сесійному залі, депутати вже планували полишити зал, але їх зупинили два мешканця Заріччя. Один з них Василь Малівський вийшов за трибуну: детально розповів про те, коли відкрили рух на зарічанських вулицях після ремонту Таращанської, скаржився, що не встановлені знаки з обмеженням ваги машин, які мають право там їздити, зачитав текст звернення до народного депутата Олександра Марченка, де мешканці просять його посприяти у виділенні кошті на спорудження об’їзної дороги по 3 Піщаній вулиці, яка існує ще тільки в планах.

Василь Савчук повідомив, що за сприяння голова Білоцерківської райдержадміністрації Вадима Маршалка ведеться робота по виділенню землі на спорудження цієї дороги. З'ясовують, хто є власником земельних паїв, по яким планується прокласти цю дорогу, і на яких умовах власники згодні їх продати. Запевнив, що якщо власники відмовляться, то міська влада звернеться до суду.

bijka

Також наприкінці міський голова оголосив, що з 17 грудня на сайті Білоцерківської міської ради опубліковано проект концесійного договору з передачі КП «Білоцерківтепломережа». Його обговорення триває до 20 лютого 2015 року, тобто три місяці. Після його підписання переможцю дається 3 місяці на отримання ліцензії для тих видів діяльності, якими він буде займатися, взявши в концесію тепломережу. Після чого ще 6 місяців дається на складання актів прийому-передачі майна в управління. Тобто до 20 серпня цей процес має завершитися. Проект концесійного договору був розданий і обговорений на зустрічі міського голови з громадськими активістами міста. 

Прочитано 2511 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео