Премію за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування отримав Максим Василенко

  • П'ятниця, лист. 28 2014
  • Автор 

20 листопада на 66 сесії міської ради депутати присудили премію Білоцерківської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування молодому художнику-скульптору Максиму Василенку.

В тексті рішення йдеться: «Присудити Премію Білоцерківської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування Василенку Максиму Юрійовичу, молодому художнику-скульптору, володарю Гранта Президента України для обдарованої молоді на 2013 рік для реалізації проекту «Відновлення та збагачення дендропарку «Олександрія» скульптурними пам’ятниками» - за сприяння процесам розвитку місцевого самоврядування, активну громадську позицію, благодійну діяльність, особистий внесок у вирішенні соціально значимої проблеми територіальної громади міста Біла Церква щодо збереження та відновлення дендропарку «Олександрія» як культурної пам’ятки та місця масового відпочинку містян».

Відділ у справах сім`ї та молоді Білоцерківської міської ради має забезпечити урочисте вручення премії, а міське фінансове управління виділити на неї кошти.

Нещодавно, на День Незалежності України, молодий митець порадував Білу Церкву новою скульптурною композицією. Про це читайте більше ТУТ

Також він є автором скульптури Олександрі Браницькій в Білій Церкві

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

Прочитано 2734 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео