В Білій Церкві побудують тимчасову об'їздну дорогу і відкриють залізничний переїзд

  • Вівторок, жовт. 21 2014
  • Автор 
Обласна влада взялася реконструювати Горбатий міст, але поки що до діла не дійшло Обласна влада взялася реконструювати Горбатий міст, але поки що до діла не дійшло

20 жовтня міський голова Василь Савчук на прес-конференції розповів про рівень готовності до парламентських виборів в Білій Церкві. А також спростував неправдиві заяви деяких кандидатів в народні депутати, розповівши, які дороги ремонтуються в Білій Церкві, коли побудують об’їзду дорогу і зроблять реконструкцію Горбатого мосту.

«Підготовка до виборів йде по графіку. ОВК та ДВК працюють. Була проведена нарада з правоохоронцями, нашому місту обласне керівництво міліції надасть суттєву підтримку для охорони ОВК та ДВК і відділу реєстру виборців в день голосування. В суботу день тиші, буде заборонена будь-яка агітація. Хочу звернутися до всіх кандидатів: по менше забруднюйте місто, не обклеюйте будинки там, де не потрібно, а також ліхтарі, стовпи. Хочу нагадати, що до кінця дня п’ятниці штаб кожної політичної сили повинен прибрати свою агітацію. Якщо вона залишиться і на суботу, коли агітація заборонена, це буде фіксувати ОВК», - розповів Василь Савчук.

ремонт дороги на вул. Пушкінська, біла церква

Ремонт дороги по вул. Пушкінська

А далі мер спростував низку звинувачень на адресу міської влади від кандидатів в депутати. Зокрема, один із кандидатів на місцевому телеканалі заявив, що з місцевого бюджету виділено 15 млн. грн. на ремонт доріг, а ремонт не проводиться. За даними міського голови, в цьому році з обласного бюджету виділено 5, 5 млн. грн. за які капітально ремонтуються дороги по двом вулицям – Таращанській та Польовій, ще по 27 вулицях виконуються поточні ремонти. Крім цього з міського бюджету виділено 6 млн. грн. на капітальні ремонти доріг по Січневому прориву, Ставищанській, Пушкінській, Гетьманській, 2 Рокитнянському провулку, 2 Піщаній, на ремонт тротуару по вул. Гординського, міжбудинкової території по вул. Декабристів 5,9, вул. Вернадського, 4, 6, 10, вул. Січневого прориву, 3. Всі ці роботи розпочалися в серпні, бо до цього казначейство блокувало передачу коштів. Майже на 80% роботи виконані. То ж розповіді про невикористані кошти, очевидно, є лише недобросовісним прийомом деяких кандидатів.

«Неправдива інформація була оприлюднена й по Горбатому мосту. Кандидат в депутати розповідає, що міська влада зробила проект  за 2, 5 млн. грн. на реконструкцію мосту, але роботи не проводяться. Отже, 2, 5 млн. грн. були витрачені не з міського, а з обласного бюджету для того, щоб зробити велику транспорту розв’язку, обласній владі ще треба було 500 тис. грн. доплатити і зробити проект тимчасового переїзду через залізничні колії на період робіт по облаштуванню розв’язки. Проте ці кошти виділені не були, а тому «Украавтодор» не включив до свого плану робіт наш Горбатий міст. Ми з керівництвом Київської обладміністрації це питання обговорювали і попередньо домовились про те, що наступного року воно буде вирішене. Крім мосту, ми ще маємо другу проблемну ділянку в місті. Це вулиці Буднього, Таращанська, Колгоспна, які використовуються для проїзду вантажівок одного із кандидатів в народні депутати. Мешканці цих вулиць не витримують того, що під вікнами у них їздять 40- та 50-тонні вантажівки, руйнуючи і дорогу, і їх оселі. Вулиця Таращанська перекрита на час ремонту до 1 листопада.

Камази Марченка продовжують їздити по Таращанській

Вантажівки їздять по Таращанській навіть зараз, коли вона перекрита на ремонт

Я пообіцяв людям, що без них ми не будемо ухвалювати рішення щодо подальшої експлуатації цієї вулиці. На цьому тижні матиму ще одну зустріч з мешканцями. Але треба розуміти, що об’їзду дорогу нам за рік не зроблять, бо це великі кошти. Але тимчасову зробити можна. Зараз є дорога, яка йде від Володарки, в районі Селекції звертає на виїзд біля Шкарівки. Треба 2, 5 км відсипати щебенем чи асфальтовим зрізом, аби по цій дорозі можна було їздити. Ми переговорили з Київською облдержадміністрацією, щоб фірма «Альтком», яка робить  Одеську трасу, дали нам зріз асфальту для відсипу. Нам треба зробити ремонт 1 Піщаної, щоб розкрити рух по ній в один бік, а по Таращанській, Колгоспній і Будьоного – в зворотній бік. Рухатися цими вулицями повинні лише легковий транспорт та тролейбус», - розповів Василь Савчук.

ДТП на залізничному переїзді в Білій Церкві

Після цього ДТП проїзд перекрили

Ще одна проблема нашого міста – це закритий дорожній переїзд, який веде до Консервного заводу. Залізничники просили дозволу у міської влади на його закриття, проте в мерії не погодилися. Домовилися про те, що переїзд буде відкритий, але на ньому працюватимуть два шлагбауми з кожного боку, щоб водії не намагалися проскочити перед потягом. Найближчим часом робота по облаштуванню переїзду розпочнеться. 

Прочитано 5050 раз
Опубліковано в Влада
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео