Діяльність керівництва парку Шевченка розслідує міліція

  • П'ятниця, вер. 19 2014
  • Автор 

Під час 63 сесії Білоцерківської міської ради на запитання депутатів відповів начальник Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м. Біла Церква та Білоцерківського району)  Сергій Рудюк. Він розповів, як розслідується діяльність керівника парку Шевченка, чи позбавляють ліцензій недобросовісних продавців алкоголю, на якому етапі справа з пологовим будинком і як служать наші міліціонери в зоні АТО.

Зокрема, депутати цікавилися, як проходить розслідування діяльності директора парку Шевченка Михайла Хоменка. «Провадження по справі порушено, проводиться перевірка відносно виділення землі, встановлення кіосків на території парку. У нас дуже великий обсяг роботи, доведеться вилучити велику кількість документації. На середину жовтня міліція вже зможе видати результат і направити справу до суду. Тоді вже надам повну інформацію і коментуватиму цю справу. Поки йде слідство, не можу розкривати подробиць, бо це таємниця слідства», - сказав очільник міліції.

Депутат Костянтин Бугайчук запитав, чи позбавляє наша міліція ліцензій тих продавців, що торгують алкоголем на території пару Шевченка та в інших місцях відпочинку, адже міська влада позбавлена такого права. «Так, ми вже подали документи на позбавлення 14 ліцензій, але по парку Шевченка ми ще не подавали, треба закінчити розслідування», - відповів Сергій Рудюк.

Депутат В’ячеслав Хмельницький поцікавився, як просувається розслідування смерті породіллі з дитиною в пологовому будинку в травні цього року. «Призначено ще дві експертизи, бо проведені – є недостатніми. Експертизи проходять в Харкові, проводяться від 3 до 6 місяців. Поки вони не закінчаться, ми не можемо звітувати по справі. А так, у нас встановлені всі люди по цій справі. Ми зробили все, що від нас залежить. Оперативна група в кількості 15 осіб весь цей час працювала над справою. Я вам гарантую, що справа буде доведена до кінця», - відповів начальник міліції.

Сергій Рудюк, який повернувся із зони АТО, де знаходяться 26 працівників білоцерківської міліції, також розповів про те, що за наших співробітників червоніти не доводиться. «Наші хлопці несуть службу на блок-постах, проводять патрулювання. Місцеві жителі дуже бояться, щоб наші міліціонери звідти не пішли і не залишили їх сам на сам з бандитами. Умови проживання в наших міліціонерів важкі, але проблем з харчуванням немає, бо наше місто теж допомагає. Наші стоять в Слов’янську і Краматорську. Місцева міліція там деморалізована. Вдень вони підходять до наших хлопців, вітаються як з колегами, а вночі по нашим стріляють. Практично всю роботу роблять наші співробітники, вони навіть взяли опіку також над місцевим дитячим будинком. В нас ротація відбувається практично кожні 30 днів», - розповів Сергій Рудюк. 

Які ще рішення ухвалили депутати, читайте ТУТ

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

Прочитано 2605 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео