Вантажівкам "Каменяра" рух по Заріччю перекриють

  • П'ятниця, вер. 19 2014
  • Автор 
Мешканці Заріччя уважно слухали, як депутати збираються вирішити їх проблему Мешканці Заріччя уважно слухали, як депутати збираються вирішити їх проблему

18 вересня відбулася 63 сесія Білоцерківської міської ради. Початок сесії відразу засвідчив наближення передвиборчої кампанії, хоча кульмінація турботи про виборця, очевидно, відбудеться на останній перед виборами сесії, а саме 16 жовтня. Тим не менше, навіть на цій сесії, депутати змогли приступити до розгляду питань порядку денного лише через годину від початку засідання.

Депутатські подання надійшли від В’ячеслава Хмельницького про присвоєння загиблим учасникам АТО звання почесного громадянина міста та від Людмили Дригало про створення тимчасової контрольної депутатської комісії щодо врегулювання питань учасників АТО, в якій посада голови відводиться автору подання. Депутати не підтримали обидва запити, хоча з обома погодилися. Мотивація проста: подання треба виносити не під час сесії, коли депутати не мають їх на руках і не розуміють, що пропонується, а раніше, під час підготовки до чергової сесії. Для деяких депутатів, яких Людмила Дригало запропонувала включити до комісії, її пропозиція взагалі стала несподіванкою. То ж ці подання розглянуть на наступній сесії, а якщо буде потреба, той скличуть позачергову. Незадоволені відразу закричали таку вже замусолену фразу «Ганьба!», на що міський голова Василь Савчук відповів: «Ганьба тим, хто на таких питаннях робить провокації».

А от депутатське звернення Тетяни Сербин до міського голови та начальника міськрайонної міліції Сергія Рудюка щодо проведення ремонтних робіт вул. Таращанська, Колгоспна та обмеження руху вантажного автотранспорту по них, підтримали. Тетяна Сербин розповіла про проблему виборців свого 29 округу, що на Заріччі. Нещодавно мешканці, що проживають на вул. Таращанського, Будьоного та Колгоспна перекрили дорогу, бо їм набридло терпіти як вантажівки підприємства «Каменяр», рухаючись, вщент завантажені щебнем, не лише розбивають дорогу, але й спричиняють руйнування будинків, створюють небезпечну аварійну ситуацію для пішоходів, піднімають дорожній пил і викидають в повітря таку кількість вихлопних газів, що вони рясно осідають на фруктах і городині зарічан, роблячи ці продукти не придатними до вживання. «Навіть зараз, коли дорога перерита для ремонту, на що є рішення виконкому, потік вантажних машин не припиняється, хоча деякі стали їздити по вул. Ставищанська та Шкільна, повз школу та церкву, наражаючи на небезпеку і вірян, і школярів. Цілодобове чергування мешканців цих вулиць нічого не дає. Остання надія на нас з вами», - сказала депутат Сербин.

В сесійний зал прийшли і кілька мешканців цих вулиць, які просили нарешті почути їх. Депутати охоче підтримали свою колегу. Костянтин Бугайчук, приміром, обурювався діями працівників ДАІ, які не можуть штрафувати водіїв вантажівок, бо в них немає на чому зважити «Камази» зі щебнем. Вадим Маршалок закликав мера до вольового рішення в цьому питанні, не чекаючи громадянської війни на цій вулиці. Геннадій Дикий запропонував примусити ДАІшників поставити пост біля ваги, ще на виїзді з кар’єру, а також домовитися з керівництвом області і взагалі країни виділити кошти на окружну дорогу. Іван Кошель запропонував кинути блоки посеред вулиці таким чином, щоб рухалися лише легковики і тролейбус третього маршруту.

«Ми розуміємо, що наше питання в нинішніх умовах може й не найбільш актуальне, але воно не вирішується вже 9 років. Ми дуже вас просимо зробити рух на вул. Колгоспній, Будьоного та Таращанській одностороннім, заборонити рух вантажівок, відремонтувати Піщану і пустити туди транспорт, побувати об’їздну дорогу, на яку вже зроблений проект. Якщо після ремонту вантажівки знову поїдуть по Таращанській, ми просто ляжемо їм під колеса», - сказав на сесії мешканець вул. Будьонного Василь Малівський.

«Міська влада звертались і в «Укравтодор», і до Кабміну, і до обласної влади з проханням виділити кошти на об’їзну дорогу. Але поки що нам ніхто не йде назустріч. Ситуація в районі цих вулиць була терпима, допоки ПП «Каменяр» не купив 40-тонні вантажівки, в яких возять тепер по 60 тон вантажу. Коли куплялись «40-тонники», власник підприємства знав по яким дорогам і мостам буде їздити? Спочатку створили проблему, а тепер давайте будемо вирішувати. Люди абсолютно правильно кажуть. Ще минулого року ми зняли асфальтне покриття на Таращанській, але кошти на її ремонт заблокувало казначейство, тож перенесли на цей рік. По 1-Піщаній рух відновити неможливо. Вона зроблена як під’їзда тимчасова дорога до масиву Таращанський, на ній немає тротуарів, а під нею йде водогін, то ж зробити з неї нормальну дорогу дуже дорого. Ми повинні виробити чіткі пропозиції, що будемо робити по цим дорогам і в своїх пропозиціях відштовхуватися від того, що вантажний транспорт не буде ходити по цим вулицям. Депутатська комісія з питань ЖКГ, яку очолює Геннадій Дикий, має в тижневий термін розробити план наших дій за участю ДАІ і дорожньої служби. Поки йде двомісячний ремонт вулиці, ми наведемо там порядок, але повторюсь, вантажівки по Колгоспній рухатися більше не будуть», - пообіцяв міський голова Василь Савчук.

Біла Церкви готова до опалювального сезону, але ніхто не знає, коли він почнеться

ВАТ "Білоцерківський автобусний парк" позбавили права обслуговувати міські маршрути

Чи розкрила міліція справу зі смертю породіллі з немовлям в Білоцерківському пологовому?

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

Прочитано 2487 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео