Чутки про погане становище 72 ОМБР не підтвердилися

  • Понеділок, серп. 04 2014
  • Автор 

Матері, дружини, представники міської влади та ЗМІ повернулися із зони АТО. Там вони на власні очі переконалися, як працює командир бригади Андрій Грищенко, чи забезпечені бійці продуктами, засобами захисту та зброєю. Сьогодні, 4 серпня, на прес-конференції за підсумками поїздки заступник міського голови Геннадій Джегур та мама одного із солдат – Олена Лісовенко – розповіли про ситуацію з 72 ОМБР та розвіяли чутки.

«Кожного дня в нашому місті з’являється інформація, яка стосується 72 ОМБР, причому досить суперечлива інформація. Тому за дорученням міського голови Василя Савчука було вирішено відправити представника виконавчого комітету в зону АТО для того, щоб перевірити цю інформацію. Ми зв’язалися з командуванням бригади, матерями, дружинами, сформували групу і в п’ятницю виїхали за 840 км від Білої Церкви, де відвідали одне із місць дислокації нашої бригади в Донецькій області. Точне місце я вказувати не буду, скажу лише, що були за 40 км від Донецьку, де точаться бої, - такими словами розпочав прес-конференцію Геннадій Джегур. - Там - не курорт. Це точно. Я можу сказати лише одне: наших хлопців треба цінити і ставити у приклад всім. Вони знаходяться під постійним обстрілом, але вони патріотично настроєні, не плачуть. Я зустрів там свого земляка, хлопця 19 років, він називає командира бригади Андрія Грищенка батьком. Це багато про що говорить. Ми спілкувалися з комбригом, офіцерами, солдатами, на жаль, з самим Андрієм Грищенком спілкувалися не більше 30 хвилин і то уривками, бо він в командному пункту від телефону і карти не відходив. Були чутки про те, що є проблеми з харчуванням. Поїхали дружини, оператор, подивилися, перевірили - нічого страшного немає. Хлопці – не голодні, але зрозуміло, що це не домашня їжа».

Група їхала не з порожніми руками, повезли повний мікроавтобус потрібних речей і посилок, які комплектували батьки, рідні, волонтери. «Я хотів би подякувати волонтерам, які здійснюють підтримку військових за допомогою простих людей. Від міського голови Василя Савчука ми привезли подарунок – тепловізор», - зазначив Геннадій Джегур.

Потім взяла слово мама військового Артема Лісовенка – Олена. Саме вона разом із вже відомими серед солдатських матерів і дружин Оксаною П’ятенко, Людмилою Єсюк, Тетяною Луценко їздили в зону АТО. «Я скажу так: живуть хлопці тяжко, по-військовому, бо там війна. Але більшість з них настроєні патріотично і розуміють, чому вони там знаходяться. Вони розуміють, що воюють не за гасла, а за свої сім’ї, за нас із вами. Нас годували в звичайній солдатській їдальні, - нормальне харчування. Постачання продуктів вже налагоджене. Бойові частини бригади повністю забезпечені бронежилетами і кевларовими касками. Є велика потреба в захисних окулярах. Вони є тільки у бойових частин. Командир бригади, яка розкидана на 300 км, не може знаходитись всюди відразу, але він нікуди не тікав. Він знаходиться на бойовому посту і має підтримку від солдат, які його називають батьком. Не цурається ніякої роботи, як треба, то й ящики з боєприпасами допомагає вантажити. Всі ці балачки про басейни і сауни, побудовані для командування, безпідставні. Білоцерківці, схаменіться трохи і давайте будемо нашим солдатам допомагати для спільної перемоги, а не заважати, переказуючи чутки».

Прочитано 3172 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео