Рідні військовослужбовців зустрілися з міською владою

  • П'ятниця, лип. 18 2014
  • Автор 

18 липня в міськвиконкомі відбулася зустріч заступників міського голови з рідними військовослужбовців 72 ОМБР. Зустріч проходила без преси, то ж друкуємо лише ту інформацію, яку варто знати всім.

Відомо, що рідні подякували за допомогу в організації транспортного забезпечення для поїздки до Києва і розповіли представникам міської влади про результати переговорів з президентом Петром Порошенком та предтасниками РНБО і Міноборони, а також спланували подальші спільні дії з міською владою для допомоги нашим військовим.

Заступник міського голови Геннадій Джегур повідомив рідним про проведену роботу з власниками розважальних закладів і об’єктів громадського харчування з метою припинення гучних розваг в місті в той час, як наші військові захищають країну на сході. Але якщо хтось в місті бачить, що в кафе все одно лунає гучна музика, а біля закладу гримлять салюти, то повинен зателефонувати в диспетчерську службу за номером 1577 або 5-32-51, а звідти повідомлять міліції. Також заступник мера розповів про те, як трудові колективи допомагають нашій бригаді.

В свою чергу заступник мера Микола Антонюк проінформував родичів військовослужбовців, що вони можуть звертатися до Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, де їм допоможуть в проведенні оздоровлення дітей військовослужбовців.

Також було наголошено на тому факту, що для збереження життя наших солдат рідні повинні зменшити кількість телефонних дзвінків з мобільних в зону АТО.

Прочитано 2399 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео