Напрямок руху по вул. Б. Хмельницького зроблять одностороннім

  • Четвер, лип. 10 2014
  • Автор 

8 липня на засіданні виконкому ухвалено рішення про зміну напрямку дорожнього руху на вул. Б. Хмельницького, устаткування пристрою примусового зниження швидкості на вул. Л. Курбаса, а також заміну дорожніх знаків по вул. Ярослава Мудрого від Соборної площі до вул. Гоголя. 

По-перше, по вулиці Леся Курбаса буде установлений «лежачий поліцейський» з метою безпеки пішоходів.

По-друге, по вулиці Я. Мудрого змінять організацію дорожнього руху автотранспорту на відрізку від Соборної площі до вул. Гоголя. Відповідно до внесених змін до Правил дорожнього руху від 11 лютого 2014 року дорожній знак «Рух заборонено» встановлюється  тільки на тих дорогах, де починається пішохідна зона або вулиця перебуває в аварійному стані. Так, як у нас вул. Я. Мудрого не є пішохідною зоною і вона не перебуває в аварійному стані, то знаки "Рух заборонено" демонтовані. Натомість поставлять знаки, які обмежують проїзд транспорту вагою більше 3, 5 т, щоб вантажівки не руйнували дорожнє полотно вулиці.

По-третє, змінений напрямок руху по вул. Б. Хмельницького. Там був двохсторонній рух, вулиця вузька, це викликало багато ДТП. Останній випадок пам’ятає все місто – коли біля пам’ятника Гренадеру на розі вул. Хмельницького та бул. 50-річчя Перемоги легковий автомобіль зіткнувся з маршрутним таксі, внаслідок чого мікроавтобус впав на бік і постраждали пасажири. Тепер рух буде тільки в одному напрямку: з вул. Гординського на бул. 50-річчя Перемоги. Цю схему руху найближчим часом затвердять в ДАІ.

Також на виконкомі закріпили територію по вул. Куценка (біля Центрального базару) за суб’єктами господарської діяльності для дотримання відповідного санітарного стану даної території. Проблема в тому, що раніше одноповерхові будинки з одного боку вулиці були на балансі ЖЕК-6, але вже півроку як вони зняті з балансу і вулицю немає кому прибирати. То ж тепер частину вулиці, де розташовані крамниці, дорогу, та частину вулиці, де розташовані будинки, прибиратимуть підприємці.   

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

Прочитано 2825 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео