Танцювальний майданчик та павільйон "Оранжерея" будуть рятувати

  • Четвер, груд. 26 2019
  • Автор 

Депутати погодилися передати в оренду КП БМР «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» два об’єкти, які знаходяться на території КП БМР «Парк культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка» та перебувають у занедбаному стані. Мова йде про павільйон «Оранжерея» та танцювальний майданчик, який білоцерківці ще називають «клєтка».

Таке рішення було прийнято 26 грудня на 87 сесії БМР. Ініціатором рішень виступила «Агенція Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви». Площа павільйону «Оранжерея» - 112, 4 кв м, площа танцмайданчику – 1288, 9 кв м. Термін оренди – 2 роки. Орендна плата – 1 грн без ПДВ з кв м. Обидва об’єкти за керівництва парком Володимиром Грибовським були доведені до вкрай занедбаного стану.

Танцмайданчик був зачинений, а місце для фонтанів довкола нього засипане будівельним сміття та поросло бур’янами. Павільйон «Оранжерея», архітектурна пам’ятка місцевого значення, оббитий шалівкою та біля нього прибудували халабуду, назвавши цю конструкцією будиночком святого Миколая. У радянські часи в цьому павільйоні працювали дитячі атракціони.

Прочитано 7224 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео