Мережа міських автобусних маршрутів загального користування
№ з/п |
№ втобусного маршруту |
Назва маршруту |
Схема руху |
Кількість тр.засобів | Пасажиро-місткість |
1
|
2 |
вул. Івана Кожедуба- зал. станція « Роток» |
вул. Івана Кожедуба – вул. Рибна – вул. Грибоєдова – вул. Некрасова – вул. Леваневського - зал. станція « Роток» |
6 |
22 |
2
|
3 |
Житловий масив Заріччя (вул. Лісова) - автомагістраль Київ-Одеса |
Житловий масив Заріччя (вул. Лісова) – вул. 2-а Піщана – вул. Євгена Деслава – вул. Дружби – просп. Князя Володимира – вул. Леваневського – автомагістраль Київ-Одеса |
2 |
45 |
3
|
4
|
Житловий масив Таращанський (фабрика «Модерн») - пл. Перемоги |
Житловий масив Таращанський (фабрика «Модерн») – вул. Таращанська - вул. Заярська - просп. Князя Володимира – б-р Олександрійський - пл. Перемоги |
12 |
45 |
4
|
5 |
Житловий масив Таращанський (фабрика «Модерн»)- зал. ст. Роток |
Житловий масив Таращанський (фабрика «Модерн») – вул. Таращанська - вул. Заярська – просп. Князя Володимира – вул. Леваневського – зал. ст. Роток |
6 |
22 |
5
|
6 |
Житловий масив Заріччя (вул.Лісова) Урочище Товста |
Житловий масив Заріччя (вул. Лісова) -вул. 2-а Піщана – вул. Євгена Деслава – вул. Дружби – б-р Олександрійський – пл.Перемоги- вул. Сквирське шосе – вул. Полковника Коновальця – Урочище Товста |
8 |
45 |
6
|
7 |
4-й мікрорайон- вул. Семашка |
4-й мікрорайон – вул. Рибна – вул. Івана Кожедуба – вул. Осипенка – вул. Ярослава Мудрого – вул.Привокзальна ( вул. Першотравнева) – вул. Фастівська – вул. Офіцерська – вул. В’ячеслава Чорновола – б-р. Олександрійський – вул. Семашка |
14 |
22 |
7
|
8 |
вул.Івана Кожедуба або Грибоєдова – міська лікарня №1 |
вул. Івана Кожедуба – вул.Рибна –вул. Грибоєдова – б-р. Княгині Ольги- вул.Леваневського- просп.Князя Володимира- вул.Шевченка- вул.Людмили Павліченко- вул.Шолом-Алейхема-вул.Голубина- просп.Князя Володимира-б-р.Олександрійський- вул.Героїв Небесної Сотні- вул.Логінова- вул.Першотравнева- вул.Ярослава Мудрого(б-р.Олександрійський) |
10 |
45 |
8
|
11 |
Старокиївське кладовище - Житловий масив Таращанський |
Старокиївське кладовище - вул. Сухоярська – вул. Льва Толстого – вул. Сквирське шосе - вул. Ярослава Мудрого – б-р Михайла Грушевського –вул. Людмили Павліченко – вул. Заярська – вул. Таращанська – вул. Вернадського – Житловий масив Таращанський |
16 |
22 |
9
|
13 |
«Сфера Авто» (Новокиївське кладовище)-Гайок
|
«Сфера -Авто» (Новокиївське кладовище) - вул. Київська- вул. Привокзальна (вул. Першотравнева)– вул. Івана Мазепи– Сквирське шосе- вул. Гайок |
10 |
22 |
10
|
14 |
Житловий масив Заріччя (вул. Лісова) – Залізничний вокзал |
Житловий масив Заріччя (вул. Лісова) - вул. 2-а Піщана – вул.Академіка Линника - вул. 1-а Піщана – вул.Дружби – пл.Соборна – вул. Ярослава Мудрого – вул. Привокзальна (вул. Першотравнева) – Залізничний вокзал |
14 |
45 |
11
|
15
|
Міська лікарня №1- нове Зарічанське кладовище (Володарська траса) |
Міська лікарня №1 – вул..Я.Мудрого – вул. Дружби – вул. 1-а Піщана - Нове Зарічанське кладовище |
1
|
22 |
12
|
16
|
Житловий масив Піщаний – вул. Січневого Прориву |
Житловий масив Піщаний (Глибочанське шосе)- вул. 1-а Піщана -– вул. Дружби – просп. Князя Володимира – вул. Гагаріна– вул. Шевченка– вул. Людмили Павліченко– б-р Михайла Грушевського- вул. Привокзальна (вул. Першотравнева) –вул.О.Гончара- б-р. Олександрійський- вул. В’ячеслава Черновола- вул.Івана Мазепи- Сквирське шосе- вул. -Січневого Прориву |
16 |
22 |
13
|
17 |
вул. вул. Івана Кожедуба (Хімбуд ) – вул. Січових Стрільців |
вул. Івана Кожедуба (Хімбуд) – вул. Івана Кожедуба – вул. Осипенка - вул. Ярослава Мудрого - площа Соборна – вул. Дружби - вул. 1-ша Піщана - вул. Ставищанська– вул. Селянська– вул. Таращанська – вул. Січових Стрільців
|
14 |
45 |
14
|
18
|
Залізничний вокзал – вул. Івана Кожедуба (Хімбуд) |
Залізничний вокзал – вул. Першотравнева (вул. Привокзальна) –вул.Водопійна – б-р Олександрійський - просп. Князя Володимира – вул. Гагаріна – вул. Шевченка - просп. Князя Володимира – вул.Леваневського– Західний проїзд (вул.Заводська)- вул.Івана Кожедуба ( Хімбуд)
|
12 |
22 |
15
|
19 |
«Сфера Авто» (вул. Сухоярська) – залізнична станція «Роток» |
вул.Мережна- вул. Сухоярська - вул. Київська - вул. Ярослава Мудрого - просп. Князя Володимира - вул. Гагаріна – вул. Шевченка - просп. Князя Володимира – вул. Леваневського - зал. Станція «Роток»
|
16 |
45 |
16
|
21 |
вул. Семашка – вул. Томилівська |
вул. Семашка – б-р. Олександрійський - Сквирське шосе – вул. Льва Толстого - вул. Карбишева - вул. Воєводіна – вул. Сквирське шосе - вул. Ярослава Мудрого - просп. Князя Володимира – вул. Гризодубової –вул. Томилівська
|
16 |
45 |
17
|
22 |
Гайок- автомагістраль Київ-Одеса (Одеська траса) |
Гайок– вул.Сквирське шосе – б-р. Олександрійський –– просп. Князя Володимира– вул. Леваневського - автомагістраль Київ-Одеса (Одеська траса) |
20 |
45 |
18
|
25 |
вул. Василя Стуса – автомагістраль Київ-Одеса (Одеська траса) |
вул. Василя Стуса – б-р Олександрійський – вул. Фастівська– вул.Привокзальна- вул. Першотравнева – вул. Водопійна – б-р Олександрійський – (вул.Богдана Хмельницького )- вул. Небесної Сотні - вул. Логінова - вул. Першотравнева - вул. Ярослава Мудрого - вул. Київська – вул. Глиняна – вул. Північна - вул. Івана Кожедуба - Західний проїзд – вул. Леваневського – автомагістраль Київ-Одеса
|
16 |
22 |
Коментарі