В Білій Церкві може з'явитись комунальний перевізник

  • Середа, квіт. 30 2014
  • Автор 

Міська влада може розглянути питання створення комунального автотранспортного підприємства. Таке рішення може бути ухвалене у відповідь на ультимативну поведінку міських перевізників, які не тільки відмовляються перевозити пасажирів по старій ціні до ухвалення рішення про підвищення тарифу, але й влаштовують страйки в поминальні дні.

«Вартість пального підвищилась. Згідно нормативним документам при зміні вартості палива на 10%, виконкоми, як замовники послуг з перевезення, мають відреагувати і підвищити тариф. Виконавчий комітет це зробив. Але законом передбачено, що ми повинні це робити поетапно: приймається регуляторний акт, виноситься на обговорення, робляться розрахунки і лише тоді ухвалюється рішення про зміну тарифу. Ви теж повинні працювати в правовому полі. Факт зриву перевезень по місту 29 травня – ганебне явище. За всю історію незалежної України такого не було, щоб у поминальні дні перевізники вирішили «пограти м’язами», відмовившись виходити на рейси протягом 2, 5 годин. Я роблю висновок: іншого виходу як створення комунального автоперевізника в Білій Церкві не існує. На засіданні виконавчого комітету я буду звітувати про порушення умов договору», - повідомив заступник міського голови Геннадій Джегур на засіданні «круглого столу» щодо організації і відзначення Дня Перемоги та вирішення питань пільгового обслуговування даної категорії білоцерківців.

Також заступник мера наголосив, що до міської влади частіше надходять скарги від ветеранів, з яких водії в хамській формі вимагають оплати повної вартості проїзду, тоді як по закону ця категорія пасажирів має право на пільговий проїзд. «Ви можете апелювати, що вам держава не компенсує видатки на безкоштовний проїзд пільгових категорій. Та це питання вирішується не на рівні міста. І я не думаю, що перевізник не в змозі надати послугу людині похилого віку, підвізши її до потрібної зупинки», - резюмував Геннадій Джегур.

Чи почують міську владу перевізники, покаже час. На засідання круглого столу жоден з керівників транспортних підприємств не прийшов, делегувавши своїх заступників.

 

Прочитано 4216 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео