У Білій Церкві проведуть письмове опитування громадян

  • Вівторок, черв. 20 2017
  • Автор 

16 червня міський голова Геннадій Дикий побував на робочій нараді у голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана щодо об’єднання територіальних громад на Київщині. На нараді вирішили, що потрібно опитати мешканців Білої Церкви, де вони хочуть мешкати – у селах чи місті Біла Церква. Відповідне рішення про проведення опитування було прийнято сьогодні, 20 червня, на засіданні виконкому Білоцерківської міської ради.

«Для того, щоб запустити процес об’єднання суміжних з нами громад Шкарівки та Фурсів, які наразі не хочуть з нами об’єднуватися, а хочуть створювати територіальні громади з сусідніми з ними селами, було поставлене завдання до кінця поточного тижня опитати тих жителів Білої Церкви, які є мешканцями міста, але юридично, відповідно до індексно-кадастрової карти, зареєстровані у селах Шкарівка, Фурси. Їх точка зору буде нашим аргументом для подальших перемовин чи навіть відстоювання своїх інтересів у суді. Будуть сформовані групи опитування, які обійдуть масив Піщаний, Таращанський, приватну забудову, яку називають Царське село та Летра, мешканців селекції, Бугаївки, частину масиву Леваневського та тих, хто мешкає по вул. Київська в районі птахофабрики», - пояснив на засіданні виконкому заступник міського голови Валерій Гнатюк.

Опитування триватиме до 1 серпня 2017 року, але проводитимуть його оперативно, бо вже цієї п’ятниці, 23 червня, потрібно надати обласній владі перші відповіді.

Тож мешканців вище названих мікрорайонів попросили поставитися з розумінням, не боятися відчиняти двері та надавати відповіді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому села не хочуть об'єднуватися з Білою Церквою?

Нагадаємо, міська влада Білої Церкви запросила до створення територіальної об’єднаної громади з центром у Білій Церкві 24 довколишніх населених пунктів. Проде жодне з сіл, які безпосередньо межують з Білою Церквою, не хочуть об’єднуватися з містом.

Частина територій міста, у тому числі вище названі мікрорайони, знаходяться на території сіл, а отже білоцерківці, які там живуть, фактично позбавлені права голосу на виборах та інших прав. До того ж, за словами міського голови, у білоцерківські школи, садочки, вищі навчальні заклади приїздять діти, що мешкають у довколишніх селах. Якщо сільські ради відмовляться об’єднуватися, їм доведеться оплачувати навчання та лікування своїх мешканців у Білій Церкві. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителі с. Фурси відмовилися об'єднуватися з Білою Церквою

Прочитано 4136 раз
Опубліковано в Влада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео